Międzynarodowy Dzień Falafela. Pyszne kanapki od Falafel Bejrut przez cały dzień za pół ceny [6 LOKALIZACJI]

Falafel Bejrut włącza się do obchodów Międzynarodowego Dnia Falafela. 12 czerwca w aż 6 lokalizacjach w Warszawie kupicie falafela od Mahmouda za pół ceny!

Spodobało ci się? Polub nas

Kochani! Zapraszamy Was na Międzynarodowy Dzień Falafela! Gdzie? Niemalże wszędzie - informuje na Facebooku Falafel Bejrut.

12 czerwca będziecie mogli kupić potrawy przyrządzane przez Mahmouda Raia (aka Mike) za pół ceny. Mahmoud Rai, właściciel baru przy ul. Senatorskiej, a obecnie również baru przy ulicy Nowolipki, był bohaterem naszego reportażu pt "Będę królem falafela w Warszawie, a później w Europie - twierdzi Mahmoud z Senatorskiej" .

Mahmoud zdobył już uznanie warszawiaków. Wielu uważa, że Mike robi najlepszego falafela w mieście. "Ciepła kanapka jest soczysta, aromatyczna, pełna smaków. Do jej przygotowania Mike używa 16 różnych warzyw, m.in. kotlet jest z ciecierzycy i bobu, dodatki to świeża pietruszka, kolendra, rzodkiewka, marynowana w burakach rzepa, pomidory, roszponka, sałata lodowa, jalapeno i przecudowny sos taratur" - pisał w reportażu Igor Nazaruk.

Nic dodać nic ująć. Zjeść falafela Mahmouda za pół ceny to naprawdę okazja. Gdzie dostaniecie kanapkę za pół ceny?

1. Lokal Nowolipki 15

2. Lokal Senatorska 40

3. Barka nad Wisłą

4. Iskra Pole Mokotowskie w ramach Pikniku Warszawskiego

5. Smaczny Targ Międzylesie

6. Nocny Market

Smacznego!

Więcej o: