Na Powiśle powraca letni pawilon. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny

Stacja Mercedes przez całe lato (do 4 września 2016) oferować będzie wydarzenia motoryzacyjne, koncerty, projekcje filmowe, ciekawe spotkania oraz zajęcia sportowe. Otwarcie już 11 czerwca. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Letni pawilon, którego budowa już rozpoczęła się na Powiślu, tak jak w poprzednich edycjach, zaprojektowała warszawska Pracowania Architektoniczna WWAA. Inspiracją do jego powstania były industrialne garaże maszynowe i parowe, które mieściły się w tej lokalizacji w XIX wieku. Drewniany stelaż, znany z poprzednich sezonów, będzie stanowił wnętrze budynku i pokryją go faliste, perforowane panele.

Spodobało ci się? Polub nas

Inicjatorem projektu Stacja Mercedes jest Mercedes-Benz Polska. Wydarzenia w Stacji odbywać się będą do 4 września. Organizatorzy zapowiadają wydarzenia motoryzacyjne, koncerty, projekcje filmowe, ciekawe spotkania oraz zajęcia sportowe.

Stacja MercedesStacja Mercedes materiały prasowe materiały prasowe

Otwarcie Stacji już 11 czerwca o 14:00. Czwartą edycję Stacji zainauguruje koncert Daniela Blooma, który wystąpi o godz. 20.00. Artyście będą towarzyszyli goście specjalni: Marsija (Loco Star) i Tomek Makowiecki. Daniel Bloom

jest kompozytorem i producentem muzyki elektronicznej i filmowej. Szczególne uznanie przyniosły mu ścieżki dźwiękowe

do filmów takich, jak: "Wszystko co kocham", "Nieulotne", czy nagrane wspólnie

z Leszkiem Możdżerem "Tulipany".

jest kompozytorem i producentem muzyki elektronicznej i filmowej. Szczególne uznanie przyniosły mu ścieżki dźwiękowe do filmów takich, jak: "Wszystko co kocham", "Nieulotne", czy nagrane wspólnie z Leszkiem Możdżerem "Tulipany".

Stacja MercedesStacja Mercedes materiały prasowe materiały prasowe

Podczas koncertu w Stacji Mercedes Bloom zaprezentuje swoje najnowsze kompozycje, jak również nagrania znane z wcześniejszych wydawnictw twórcy. Występ muzyka przed gośćmi letniego pawilonu z pewnością dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń.

STACJA MERCEDES, róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja w Warszawie. Na wszystkie wydarzenia w Stacji Mercedes wstęp wolny.

Więcej o: