Na Malcie piszą o Kajetanie P.: "Polski Hannibal Lecter atakuje w więzieniu"

"Times of Malta" najstarsza i jedna z najpopularniejszych gazet na Malcie, powołując się na doniesienia stołecznej prasy, poinformowała dzisiaj o tym, że Kajetan Poznański próbował udusić w warszawskim areszcie psycholożkę, a następnie zaatakował strażnika więziennego.

"Polski Hannibal Lecter" miał obsesję na punkcie książki Thomasa Harrisa "Milczenie owiec" - pisze w dzisiejszym artykule zatytułowanym "Hannibal Lecter złapany na Malcie atakuje w polskim więzieniu". - "Podobno próbował udusić psychologa, a następnie zaatakował strażnika więziennego odłamkiem szkła. Został obezwładniony i potraktowany jak więzień niebezpieczny".

Spodobało ci się? Polub nas

Kajetan P. jest oskarżony o zamordowanie młodej nauczycielki języka włoskiego, Zdaniem prokuratury mężczyzna zabił kobietę przy użyciu miecza samurajskiego, rozczłonkował ciało, następnie przewiózł je do swojego mieszkania na Żoliborzu.

Po niespełna dwóch tygodniach został złapany na Malcie.

". Podejrzany morderstwo mężczyzna został złapany na Malcie w lutym zaatakował dwie osoby w więzieniu w Warszawie wczoraj, polskie media donoszą.". Podejrzany morderstwo mężczyzna został złapany na Malcie w lutym zaatakował dwie osoby w więzieniu w Warszawie wczoraj, polskie media donoszą.

Podejrzany morderstwo mężczyzna został złapany na Malcie w lutym zaatakował dwie osoby w więzieniu w Warszawie wczoraj, polskie media donoszą.

Więcej o: