Otwierają nowy park trampolin. Tym razem na Bielanach. Z tej okazji duży piknik w niedzielę

Park ma kształt wijącej się serpentyny. Znajdują się w nim m.in. strefa wspinaczkowa i siłownia plenerowa. Z okazji otwarcia w tę niedzielę odbędzie się wiosenny piknik.

Spodobało ci się? Polub nas

To pierwsze takie miejsce na Bielanach. Park Trampolin znajduje się na terenie Akademii Wychowania Fizycznego przy ul. Marymonckiej 34. W środku są bujaki, huśtawki-liny, klasyczne huśtawki na łańcuchach i oczywiście trampoliny. Na terenie placu znajdują się też specjalna strefa wspinaczkowa oraz siłownia plenerowa, a całość otacza ścieżka z ławkami. Pod wszystkimi urządzeniami zastosowano bezpieczne nawierzchnie amortyzujące upadki. Park ma kształt wijącej się metalowej serpentyny.

W niedzielę oficjalne otwarcie. Od godz. 14 do 18 odbędzie się wiosenny piknik. Na mieszkańców czekać będzie tego dnia mnóstwo atrakcji, m.in. warsztaty ekologiczne, sportowe konkurencje i interaktywny spektakl. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest darmowy.

  

- Przed nami jeszcze drugi etap prac, w którym planujemy wykonanie ogrodzenia placu, stref wypoczynku oraz boisk wielofunkcyjnych - mówi Grzegorz Pietruczuk, zastępca burmistrza Bielan.

Więcej o: