Dawid Podsiadło na Juwenaliach Politechniki Warszawskiej! [WSTĘP ZA DARMO]

Dawid Podsiadło, T-Love, O.S.T.R. Gra miejska, after party w Stodole. Już 13 i 14 maja w Warszawie odbędą się Juwenalia Politechniki Warszawskiej. - To jedna z największych imprez studenckich w Polsce, co roku przychodzi na nią nawet 15 tysięcy osób - mówi Filip Jaśkiewicz z Politechniki Warszawskiej.

Spodobało ci się? Polub nas

- Bardzo się cieszymy, że udało się namówić Dawida Podsiadło, aby wystąpił na Juwenaliach, impreza nie mogłaby odbyć się również bez T-Love, grupy od lat związanej z Juwenaliami - mówi Filip, który organizuje Juwenalia Politechniki Warszawskiej po raz drugi.

 

- W ubiegłym roku gościliśmy Monikę Brodkę, więc w tym nie mogliśmy zawieść warszawiaków line upem. Oprócz Dawida Podsiadło wystąpi zespół O.S.T.R., Luxtorpeda, Lao Che oraz Wilki - dodaje Filip.

Stadion Syrenki, gdzie odbywają się rokrocznie Juwenalia Politechniki Warszawskiej, zbiera się co najmniej 10 tysięcy osób. - W tym roku spodziewamy się również dużej publiczności - mówi Filip.

Kamilkoza.pl/ Juwenalia PW Facebook.comKamilkoza.pl/ Juwenalia PW Facebook.com Paweł Jagiełło Paweł Jagiełło

Przed zespołami, które już wyrobiły sobie markę i popularność w Polsce, wystąpią grupy mniej znane, studenckie. - Zgłosiło się do nas wiele zespołów studenckich, spośród których wybraliśmy naszym zdaniem te najciekawsze. Internauci w toku głosowania wybrali dwa zespoły, które wystąpią podczas tegorocznych Juwenaliów - mówi Filip.

W piątek będzie to zespół Atom Heart, w sobotę Glass Ballerina.

 

Na teren Stadionu Syrenki alkoholu wnosić nie można. Na miejscu obecne będą jednak stoiska z piwem Żywiec. Po koncertach piątkowych, które zakończą się około północy, organizatorzy zapraszają na after party do Stodoły. Wstęp na Juwenalia jest darmowy i tylko dla osób pełnoletnich. Otwarcie bram o 16:30.

Na Stadionie czekać będzie również Strefa Mediów. - W tym miejscu będzie można wziąć udział w różnych konkursach, zrobić pamiątkowe zdjęcia, a nawet zagrać w Twistera - mówi Filip.

Kamilkoza.pl/ Juwenalia PW Facebook.comKamilkoza.pl/ Juwenalia PW Facebook.com Kamilkoza.pl/ Juwenalia PW Facebook.com Kamilkoza.pl/ Juwenalia PW Facebook.com

Ale Juwenalia to nie tylko weekend 13, 14 maja. - Święto studentów rozpocznie się już w sobotę 7 maja. W centrum Warszawy odbędzie się gra miejska, której motywem przewodnim będą podróże - mówi Filip. Gra odbędzie się w godzinach 11:30 - 18:00. Szczegóły na stronie wydarzenia . Żeby wziąć udział w grze należy zebrać grupę 5- osobową oraz wypełnić formularz . Gra rozpocznie się w gmachu głównym Politechniki Warszawskiej.

Program Juwenaliów:

Piątek 13.05

17:00 - Atom Heart

17:45 - Poparzeni Kawą Trzy

19:00 - Luxtorpeda

20:45 - O.S.T.R.

22:30 - Wilki

Sobota 14.05

17:20 - Glass Ballerina

18:05 - Farben Lehre

19:20 - Lao Che

21:05 - Dawid Podsiadło

22:30 - T.Love

Więcej o: