Finał Pucharu Polski dziś na Narodowym. Kibice przejdą przez miasto dwa razy. Sporo utrudnień

W poniedziałek inaczej pojadą autobusy, tramwaje i metro. Zmiany tras i rozkładów jazdy mają związek z piłkarskim finałem Pucharu Polski. O godz. 16 początek meczu Legii Warszawa z Lechem Poznań na Stadionie Narodowym.

Spodobało ci się? Polub nas

Pierwszych utrudnień spodziewajcie się w samo południe. O godz. 12 kibice Legii Warszawa spotykają się przed stadionem swojej drużyny i zablokują ul. Łazienkowską. Godzinę później ruszą ul. Czerniakowską i przez most Łazienkowski pójdą Wałem Miedzeszyńskim, al. Poniatowskiego na Stadion Narodowy, gdzie o godz. 16 rozpocznie się mecz. Utrudnień spodziewajcie się także wieczorem. Po meczu - ok. godz. 19 - legioniści ruszą z powrotem w stronę Łazienkowskiej.

Szykują się duże utrudnienia w ruchu. Część ulic będzie zamknięta. Zarząd Transportu Miejskiego zachęca, by w drodze na mecz korzystać z komunikacji miejskiej. Kilkanaście linii autobusowych i kilka linii tramwajowych zmieni swoje trasy. Szczegółów szukajcie na stronie ZTM .

O godz. 11 stołeczna policja uruchomiła specjalną infolinię. Pod numerem 22 603 80 38 można zapytać o aktualne utrudnienia w ruchu w mieście.

Więcej o: