Warszawski Dzień Zwierząt coraz bliżej. Zobaczcie ten filmik! Psy w roli głównej [WIDEO]

21 maja na Polu Mokotowskim zobaczycie m.in. jak łapie się ptaki i przekonacie się, czy uda się pobić rekord Polski w liczbie psów jednocześnie podających łapę. Na miejsce z centrum będzie można dojechać zabytkowym "ogórkiem". Na wydarzenie zaprasza schronisko dla bezdomnych zwierząt "Na Paluchu", które przygotowało specjalny spot promocyjny.

Spodobało ci się? Polub nas

W filmiku występują podopieczni schroniska - urocze psiaki, które bawią się z ich opiekunami. W tle widać Warszawę i słychać - w innym wykonaniu - piosenkę Czesława Niemena "Sen o Warszawie".

 

Spot promuje Warszawski Dzień Zwierząt, który zaplanowano na 21 maja (sobota) na Polu Mokotowskim. - Wśród uczestników nie może zabraknąć miłośników zwierząt małych i dużych, a także warszawskich rodzin - zachęca schronisko "Na Paluchu", które po raz pierwszy organizuje to wydarzenie.

Od godz. 13 do 22 przygotowano sporo atrakcji, m.in. bicie rekordu Polski w liczbie psów jednocześnie podających łapę, pokazy pierwszej pomocy dla zwierząt, pokaz psich zaprzęgów, konkursy dla dzieci i dorosłych. Będzie można także zobaczyć, w jaki sposób łapie się ptaki i jak się je transportuje, dowiemy się również jak udzielić pierwszej pomocy po ukąszeniu przez żmiję. Na miejscu spotkacie m.in. Dorotę Sumińską, lekarza weterynarii i znaną dziennikarkę od lat opowiadającą o zwyczajach zwierząt. Podczas Warszawskiego Dnia Zwierząt zaplanowano także porady stomatologiczne, pielęgnacyjne, weterynaryjne oraz behawiorystów.

  Kadr z promocyjnego spotu Kadr z promocyjnego spotu

Na imprezę z przystanku Metro Centrum gości dowiezie zabytkowy autobus "ogórek". Na scenie zagrają zespoły Saatus, Raz Dwa Trzy oraz KOMBI. A wydarzenie poprowadzą dziennikarze: Marzena Rogalska i Michał Olszański.

Więcej o: