Hocki Klocki wracają nad Wisłę. Na otwarcie m.in. impreza z przebojami z seriali lat '80 i '90

6 maja szykuje się wielkie otwarcie klubu po zimowej przerwie. W tym sezonie Hocki Klocki szykują pikniki, warsztaty, targi, zajęcia sportowe czy akcje ekologiczne.

Spodobało ci się? Polub nas

Inauguracja trzeciego już sezonu Hocków Klocków nad Wisłą będzie trwać 2 dni. W piątek - 6 maja - w klubie przy Bulwarze Flotylli Wiślanej rozbrzmiewać będą największe hity minionej dekady. Impreza "I love 2000's" rozpocznie się o godz. 22. Z kolei w sobotę odbędzie się koncert zespołu Combo 90210. Muzycy mają być przebrani w kombinezony Power Rangers i grać przeboje z najpopularniejszych seriali lat 80-tych i 90-tych. Po koncercie skład DJ-ski przypomni dyskotekowe hity lat 90-tych.

Hocki KlockiHocki Klocki Fot. materiały prasowe Hocki Klocki, fot. materiały prasowe

- Motywem przewodnim Hocków Klocków jest przypomnienie beztroskich czasów dzieciństwa i młodości - zapowiadają organizatorzy.

Będzie więcej miejsca

Hocki Klocki działają nad Wisłą od czerwca 2014 roku. Podobnie jak w poprzednich latach, klub będzie działał przy Bulwarze Flotylli Wiślanej, niedaleko ul. Ludnej, ale w tym sezonie lokal przesunie się o ok. 100 metrów w stronę Płyty Desantu. - Wystrój i wygląd Hocków Klocków zostanie zachowany w klimacie zbliżonym do tego z lat poprzednich, jednak sam klub znacznie się powiększy. Kolorowo podświetlone drzewa, na których błyszczą kule disco i lampiony, bar z klocków lego, do którego budowy w tym roku wykorzystanych zostanie ponad 100 kg klocków, jaskrawe kontenery i beztroska atmosfera letnich kolonii - zachęcają właściciele klubu.

Program

Hocki Klocki będą działać przez 7 dni w tygodniu. Twórcy klubu mówią, że to będzie centrum kulturalno-rozrywkowe. - To miejsce otwarte na różnorodne inicjatywy, stąd też program atrakcji jest niezwykle bogaty, a w ofercie klubu każdy znajdzie coś dla siebie.

Hocki KlockiTak Hocki Klocki mają wyglądać w tym sezonie Tak Hocki Klocki mają wyglądać w tym sezonie

Bardzo mocnym punktem kulturalnego programu Hocków Klocków będzie muzyka. Zaplanowano sporo wydarzeń prezentujących dokonania najbardziej wartościowych polskich zespołów oraz cykliczne imprezy tematyczne, poświęcone muzyce z poprzednich dekad, różnych stron świata i gatunków.

Hocki KlockiHocki Klocki Fot. materiały prasowe Hocki Klocki, fot. materiały prasowe

Oprócz imprez i koncertów, w tym roku Hocki Klocki poszerzają także ofertę atrakcji w ciągu dnia. - Popołudnia obfitować będą w pikniki, warsztaty, treningi piłki nożnej i futbolu amerykańskiego, cykle wykładów i spacerów varsavianistycznych, a także wydarzenia skierowane do dzieci - mówią organizatorzy. W tym sezonie zaplanowano również utworzenie sąsiedzkiego ogrodu miejskiego.

Wstęp na wszystkie wydarzenia ma być darmowy.

Więcej o: