Mokotowska świętuje. 21 maja we wszystkich butikach na tej ulicy dostaniesz prezent lub rabat

Za miesiąc kolejna edycja Święta Ulicy Mokotowskiej. 21 maja będzie można się tam spotkać ze stylistkami i gwiazdami, wybrać się na pokaz mody, wziąć udział w konkursach i skorzystać z rabatów w butikach, które znajdują się na tej ulicy. Klientów będą woziły po Mokotowskiej riksze.

Spodobało ci się? Polub nas

Mokotowska to jedna z najmodniejszych ulic w mieście. I to dosłownie. To tu swoje siedziby mają butiki najbardziej znanych marek modowych, kosmetycznych, biżuteryjnych.

W sobotę, 21 maja, społeczność "Mokotowska zaprasza" organizuje święto swojej ulicy. - To inicjatywa mająca na celu wspólne działania promocyjne butików zlokalizowanych na Mokotowskiej - informują organizatorzy. Na ten jeden dzień zaplanowano spotkania ze stylistkami i gwiazdami, konsultacje modowe i urodowe, pokazy mody, konkursy, live music oraz rabaty.

W dniu święta butiki mają ustalone, wspólne godziny otwarcia (10.00 - 20.00), a w każdym z nich czekać będzie na klienta niespodzianka - prezent lub rabat. - Naszych gości witać będą Szczudlarze, a specjalnie na tę okazję wynajęte riksze będą woziły klientów po Mokotowskiej - zachęcają organizatorzy.

  Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

W akcji biorą udział m.in.: butiki Lookbook, Mokobelle, Robert Kupisz, Never Ever, Agent Provocateur, Mally&Co., Tara Jarmon, Marlu Creative Fashion, Paryżanka, Atelier Mokotowska, Just Paul, Fukki, Ape'lu, See Me Butique, Dressto Kill, Anna Drabczyńska, La Gabrielle, Lilou, Maajla, Lewanowicz, YES Concept Store, Bizuu oraz perfumerie Sense Dubai i MO61, salony optyczne MOKO 61 i Andy&Mag, klinika Le Spa, Annabelle Minerals, Salon Mokotowska 71, kwiaciarnia Mokotowska 61, restauracja Koty za Płoty i cukiernia Lukullus oraz Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.

Więcej o: