ROB ACID aka ROBERT BABICZ LIVE: Muzyczne wydarzenie roku w Nowej Jerozolimie. "Must be? dla fanów elektroniki

Znany na całym świecie jako producent, a nie tylko DJ, artysta - instytucja, twórca niepowtarzalnego i inspirującego stylu, człowiek o wielu pseudonimach i muzycznych twarzach. W sobotę w Nowej Jerozolimie zagra swój jedyny koncert w Warszawie

Spodobało ci się? Polub nas

Wydawał w największych wytwórniach: Kompakt, Treibstoff, Toolroom, Bedrock, Intec Digital i Steve Bug Audiomatique oraz w autorskich Junk Food i Babicz Style.

Robert BabiczRobert Babicz Robert Babicz Robert Babicz

Znany z produkcyjnego perfekcjonizmu, nienagannego brzmienia, kultowego już masteringu i zamiłowania do analogowego sprzętu lat 70 i 80, zyskał miano ikony niemieckiej sceny techno, acid house i minimal.

 

Każdy jego występ jest niepowtarzalny, przygotowany specjalnie pod miejsce oraz publiczność, z którą wchodzi w interakcję i utrzymuje niesamowitą, duchową wręcz więź.

ROBERT BABICZ Tym razem pod pseudonimem ROB ACID zagra LIVE przy użyciu analogowych syntezatorów i urządzeń, które podsycą i zabarwią set niepowtarzalnymi brzmieniami oscylującymi wokół kultowego Rolanda 303.

ROBERT BABICZ wystąpi na żywo w Polsce gdzie mają miejsce jego rodzinne korzenie.

Na jedynym występie w warszawskim klubie Nowa Jerozolima supportować go będą przedstawiciele trzech uznanych kolektywów Radical Dancefloor Killers (RDKillers), D'Vision 303 i Last Robots .

 

Szykuje się muzyczne wydarzenie miesiąca, bezdyskusyjne "must be" dla fanów elektroniki z najwyższej półki.

Start: 9.04.2016 (sobota) godz. 23.00

Bilety: 25/30/35 zł

Miejsce: Klub Nowa Jerozolima (Al. Jerozolimskie 57, Warszawa)

Więcej o: