Odkryj Grochów. Rusz na Kamionek! Czyli sobotnia moc darmowych atrakcji na Grochowie

- Chcemy przybliżyć wszystkim warszawiakom kulturalną i rozrywkową mapę Grochowa i Kamionka - deklarują organizatorzy. Oj, będzie się działo! Wydarzenie przypada na 100. rocznicę przyłączenia Grochowa do Warszawy

Spodobało ci się? Polub nas

Swobodne przemieszczanie się po Grochowie i Kamionku ułatwi przygotowany na ten dzień specjalny darmowy transport. O godz. 13, 14.30 i 16 z Ronda Wiatraczna rusza autobus Ogórek z przewodnikami z Praskiej Ferajny , którzy zdradzą sekrety dzielnicy.

Od godz. 16 z Metra Stadion i Ronda Wiatraczna kursować będą kolorowe Nyski przewodników z Adventure Warsaw , które będą również bezpłatnie dostępne dla wszystkich chcących dotrzeć do grochowskich i kamionkowskich kawiarni, restauracji, pubów i klubów.

Odkryj Grochów. Rusz na KamionekOdkryj Grochów. Rusz na Kamionek Odkryj Grochów. Rusz na Kamionek Odkryj Grochów. Rusz na Kamionek

A te przygotowały szereg atrakcji:

Na terenie fabryki Perun, gdzie swoją siedzibę ma klub Sen Pszczoły i ścianka wspinaczkowa Obiekto odbędą się Wiosenne Perunalia.

Na Paca 40 odbędą się zajęcia animacyjne dla dzieci pod hasłem "Życzenia dla Grochowa".

W Klubokawiarni Grochownia odbędzie się wyprzedaż garażowa. Księgarnia Cafe - Klub "Między Wierszami " odbędzie się wieczór gier planszowych, w Zieleniaku wieczorne karaoke, a w Czar PRL - muzeum życia minionej epoki zabawy z budynkiem PKiN w roli głównej.

Darmowych degustacji i specjalnych promocji można spodziewać się w Kawa &Zabawa , Pasta Restauracja Akademia Smaków Ryszarda Majewskiego , KOZA CAFE i Psotne Babki.

Czeską sobotę szykują Stacja Grochów i Warszawa-Praha PUB.

Na popołudniowe i wieczorne imprezy muzyczne zapraszają Klub Fugazi (Tribute to Ramones), Znośna Lekkość Bytu (Freak Out Soundsystem) i SEN PSZCZOŁY.

Wszystkie szczegóły w jednym miejscu znajdziecie w aplikacji Briefly w specjalnej zakładce "Odkryj Grochów"

Wydarzenie przypada na 100. rocznicę przyłączenia Grochowa do Warszawy!

Najfajniejsze miejsca na Pradze Południe. Tu znajdziesz wszystko, co chciałbyś pokazać znajomym [MAPA]

Więcej o: