Na moście napis: "Szefie, gdzie jesteś? Tęsknimy". Sprawdziliśmy, kto go powiesił

Baner z takim napisem mogli jeszcze dziś rano zobaczyć kierowcy jadący z Pragi-Północ w stronę centrum. Na barierkach mostu Śląsko-Dąbrowskiego ktoś zawiesił białą płachtę, na której napisał: "SZEFIE, GDZIE JESTEŚ? TĘSKNIMY".

Spodobało ci się? Polub nas

Wielu kierowców jadących dziś rano Wybrzeżem Helskim (trasa wzdłuż Wisły po praskiej stronie) zadzierało głowę do góry, by zerknąć na barierki mostu Śląsko-Dąbrowskiego. Ktoś zawiesił na nich białą płachtę, na której napisał dużymi, czarnymi, drukowanymi literami "SZEFIE, GDZIE JESTEŚ? TĘSKNIMY". Zdjęcie po południu trafiło także na profil facebookowy Dzielnicy Wisła. Internauci zastanawiali się, czyj to szef i czy się znalazł.

W ustaleniu faktów pomógł nam Tomasz Dziemiańczuk z biura prasowego ratusza. - Baner pojawił się podczas niedzielnego Półmaratonu Warszawskiego. Zdjęcie zrobił jeden z naszych urzędników - wyjaśnił metrowarszawa.pl .

Można się więc domyślać, że to niespodzianka dla jednego z uczestników ostatniego biegu ulicznego w mieście. Najpewniej wśród kibiców znaleźli się też jego pracownicy, którzy przyszli dopingować swojego szefa. - Baner powinien być bez wątpienia usunięty, tym bardziej jeśli nie był uzgodniony z zarządcą drogi - mówi Dziemiańczuk, który nie krył zaskoczenia, że płachta jeszcze wisi. - Nasze służby ją usuną.

Więcej o: