Po południu koncert na Dw. Centralnym. Na nowej antresoli zagra uczestnik "Must be the Music"

Michał Sołtan wystąpi dziś o godz. 16 w hali głównej na Dworcu Centralnym. W ten sposób będzie promował kolejną edycję łódzkiego cyklu koncertów na ul. Piotrkowskiej.

Spodobało ci się? Polub nas

Michał Sołtan dał się poznać widzom programu "Must be the Music" w zeszłym roku. Brał udział w 9. edycji popularnego talent show. Dziś o godz. 16 będzie go można posłuchać na Dworcu Centralnym .

 

Muzyk - multiinstrumentalista i kompozytor - zagra na niedawno oddanej do użytku nowej antresoli stacji. Jego występ ma promować tegoroczną edycję Songwriter Łódź Festiwal - trwający prawie pół roku cykl sobotnich koncertów na ul. Piotrkowskiej w Łodzi.

Ławeczka z Piotrkowskiej na antresoli

Podczas dzisiejszego koncertu klimat najsłynniejszej łódzkiej ulicy stworzy specjalnie przygotowana scenografia. Na antresoli zobaczymy oryginalną ławeczkę z Piotrkowskiej, rikszę oraz wielkoformatową fotografię. - Chcemy pokazać, jaki klimat panuje w Łodzi podczas Songwriter Łódź Festiwal, dlatego zabieramy ze sobą fragment ulicy Piotrkowskiej. Mamy nadzieję, że dzięki temu, od 16 kwietnia, na sobotnich koncertach będą obecni nie tylko łodzianie - mówi Izabela Zbonikowska, dyrektor Łódzkiego Centrum Wydarzeń.

  Fot. Beards Videos / facebook Songwriter Łódź Festiwal Fot. Beards Videos / facebook Songwriter Łódź Festiwal

Podczas Songwriter Łódź Festiwal 2016 wystąpi ponad 50 artystów z kraju i zagranicy. Wśród nich znajdą się m.in.: Zabrocki, Zalef - Krzysztof Zalewski, Michał Wiraszko (Muchy), Leski, Paula i Karol. Oprócz występów zaplanowano warsztaty poświęcone pisaniu piosenek, które poprowadzą znani autorzy tekstów i kompozytorzy.

16 kwietnia podczas inauguracji Songwriter Łódź Festiwal zagrają Skubas i Iza Lach.

Więcej o: