Światowy Dzień Wody. Z tej okazji możesz zwiedzić zabytkowe Filtry

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. po raz kolejny zaprasza na rodzinny piknik z okazji Światowego Dnia Wody. Impreza odbędzie się w sobotę 19 marca br. o godz. 11:00 na Płycie Desantu. Będą wycieczki, warsztaty, koncert i pyszna warszawska kranówka

W ogrzewanej hali namiotowej, która stanie na miejscu, organizowane będą konkursy i zabawy dla najmłodszych np. budowanie filtrów i modelu wodociągów.

Starsi uczestnicy pikniku będą mogli m.in. razem z przewodnikiem wybrać się na wycieczkę wzdłuż brzegu Wisły, posłuchać porad profesjonalnych dietetyków, dlaczego warto zamienić słodkie napoje na warszawską kranówkę lub wziąć udział w kursie pierwszej pomocy organizowanym przez ratowników PCK.

Światowy Dzień WodyŚwiatowy Dzień Wody Światowy Dzień Wody Światowy Dzień Wody

Podczas imprezy odbędą się specjalne pokazy Maszyny Einsteina zbudowanej przez uczestników pikniku oraz zaprezentujemy jak działa mobilne laboratorium MPWiK.

W ramach pikniku uczestnicy będą mogli odwiedzić zabytkową Stację Filtrów. Zwiedzający pojadą na wycieczki specjalnymi autokarami. Wejściówki będzie można odebrać w dniu pikniku na stoisku firmowym MPWiK (Płyta Desantu przy Bulwarze Flotylli Wiślanej i ul. Solec)

Spodobało ci się? Polub nas

Na zakończenie imprezy o godz. 16:00 zapraszamy na koncert Rafała Brzozowskiego.

*Płyta Desantu przy Bulwarze Flotylli Wiślanej i ul. Solec. Dojazd autobusami:  141, 171, 185 (przystanek Torwar)

Więcej o: