Wiemy, kto zagra na tegorocznym Orange Warsaw Festival. Niezły zestaw wykonawców [LINE-UP]

Organizatorzy podali 10-tkę gwiazd Orange Warsaw Festival 2016, który na początku czerwca odbędzie się na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Jutro rusza sprzedaż biletów na imprezę.

Spodobało ci się? Polub nas

Lana Del Rey, Skrillex, Die Antwoord, Editors, Skunk Anansie, Tom Odell, MO, Daughter, XXANAXX i Julia Marcell - to artyści, którzy zagrają podczas 9. edycji Orange Warsaw Festival. Impreza potrwa 2 dni. Koncerty odbędą się 3. i 4. czerwca (w piątek i w sobotę) na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu . Gwiazdy wystąpią na jednej z dwóch scen: Orange Stage i Warsaw Stage.

Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

- W sumie, przez kilkanaście godzin, każdego dnia na obu scenach zaprezentuje się około 10 wykonawców. Będziemy świadkami koncertów wielkich gwiazd, doskonałych setów dj'skich czy rockowych widowisk. Nie zabraknie kameralnych występów czy spotkań z artystami, którzy budują swoją muzyczną pozycję. Słowem, wszystko to, co powinno znaleźć się na klasycznym, letnim festiwalu - zapowiadają organizatorzy OWF 2016.

Im wcześniej kupisz, tym mniej zapłacisz

Jutro (10 marca) o godz. 14 rusza sprzedaż biletów. Karnety Early Bird w promocyjnej cenie 349 zł (dla klientów Orange 297 zł) będą dostępne do 21 marca. Później lub po wyczerpaniu puli, karnety będą dostępne za 379 zł (dla klientów Orange 322 zł). Tego samego dnia do sprzedaży trafią bilety jednodniowe - za 219 zł (dla klientów Orange 186 zł) oraz bilety ze zniżką dla dzieci.

Trzeci dzień Orange Warsaw Festival 2015 na SłużewcuTrzeci dzień Orange Warsaw Festival 2015 na Służewcu Fot. Adam Stępień / Agencja Wyborcza.pl Orange Warsaw Festival 2015, fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta

23 maja cena karnetów wzrośnie do 399 zł (dla klientów Orange 339 zł), a cena biletów jednodniowych wzrośnie do 239 zł (dla klientów Orange 203 zł) i tak pozostanie już do drugiego dnia festiwalu - 4 czerwca.

Po raz pierwszy w historii będzie można kupić karnety na dwa festiwale, których partnerem jest Orange - Orange Warsaw Festival i Open'er Festival powered by Orange. Dla klientów Orange pakiet dwóch karnetów będzie miał promocyjną cenę.

Więcej o: