Wiosenna edycja Restaurant Week już w kwietniu! Rezerwacje zrobisz od 10 marca

Najbliższa edycja Festiwalu Najlepszych Restauracji Restaurant Week już od 1 do 10 kwietnia. Tematem przewodnim najbliższego Festiwalu najlepszych Restauracji jest hasło "Kwitnąca scena restauracyjna".

Spodobało ci się? Polub nas

Mieszkańcy Warszawy będą mieli okazję doświadczenia restauracyjnego (przystawka, danie główne, deser) w festiwalowej cenie 39 zł, czyli znacznie poniżej codziennej ceny takiego menu. - 9 marca otwieramy Rezerwacje dla osób posiadających Konto Gościa, a 10 marca o 12:00 ruszamy z oficjalnymi Rezerwacjami na wiosenny Restaurant Week na stronie - informują organizatorzy.

organizatorzy zapraszają do udziału w interesujących

Wydarzeniach Towarzyszących, na które składać się będą warsztaty kulinarne, spotkania z

Restauratorami, wykłady, panele dyskusyjne, projekcje filmów, targi i wiele innych

Organizatorzy zapraszają również do udziału w interesujących wydarzeniach towarzyszących, na które składać się będą warsztaty kulinarne, spotkania z restauratorami, wykłady, panele dyskusyjne, projekcje filmów czy targi.

Z okazji wiosennej edycji organizatorzy przygotowali ciekawą infografikę, z której dowiedzieć się można m.in. ilu Polakom najbardziej smakuje kuchnia Polska, o ile procent wzrosła w Polsce liczba restauracji oraz czy jakość jedzenia jest ważna dla Polaków.

Warsaw Restaurant WeekWarsaw Restaurant Week Restaurant Week/ materiały prasowe Restaurant Week/ materiały prasowe

Warsaw Restaurant WeekWarsaw Restaurant Week Restaurant Week/ materiały prasowe Restaurant Week/ materiały prasowe

W wiosennej edycji Warsaw Restaurant Week bierze udział aż 66 restauracji. Całą listę można znaleźć w opisie wydarzenia .

Więcej o: