Jak spędzić Dzień Kobiet w Warszawie? Z panem lub bez pana [5 PROPOZYCJI]

Teatr, kino, koktajl (przy świecach). Oto 5 propozycji, co panie mogą zrobić w ten wyjątkowy dla nich dzień - z panami lub bez panów.

Spodobało ci się? Polub nas

Teatr

8 marca w Warszawie warto wybrać się do teatru. W Teatrze Polonia grają świetny spektakl Shirley Valentine. W Och Teatrze - "Trzeba zabić starszą panią". Zawsze polecamy wybrać się do Teatru Collegium Nobilium na jeden ze spektakli studentów. Dziś - "Awantura w Chioggi". Z kolei w Teatrze Warsawy spektakl "Good Night Cowboy".

Dzień KobietDzień Kobiet materiały prasowe materiały prasowe

Teatr Polonia, ul. Marszałkowska 56

Och Teatr, Grójecka 65

Teatr Collegium Nobilium, Miodowa 22/24

Teatr Warsawy, Rynek Nowego Miasta 5/7

Klub Komediowy

Specjalnie z okazji Dnia Kobiet wystąpi kobiecy skład klubu. Inspiracją do improwizowanych spektakli będą "kobiety Waszego życia" . Start o 20:00. Bilety w cenie 25 zł.

Nowowiejska 1

Kino

Dzień Kobiet w Multikinie z instruktażem obsługi faceta, czyli "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" w ramach cyklu "Kino na Obcasach". Start godzina 19:00.

Dzień KobietDzień Kobiet materiały prasowe materiały prasowe

Można również wziąć udział w konkursie "Kinoteka jest kobietą". Wystarczy kupić bilet na dowolny seans, wypełnić kupon konkursowy, który otrzymacie w kasie i wrzucić go do urny. 18 marca ogłoszenie wyników. Nagroda? Voucher do SPA o wartości 500 zł.

Plac Defilad - Pałac Kultury

Wieczór z drinkiem

Dla pań, które bez względu na dzień tygodnia, chętnie spędzają czas w barach czy klubach polecamy spędzić ten wieczór w jednym z warszawskich lokali.

Dzień Kobiet organizuje klub Miłość przy ulicy Kredytowej 9 . Zagrają tam piękne djki z Princess Rap .

Na Dzień Kobiet zaprasza również Kaskrut na Poznańskiej 5. Z tej okazji 10% dochodu zostanie przekazany zaprzyjaźnionej fundacji Feminoteka.

U Fryzjera Bohatera

Na Dzień Kobiet zaprasza salon U Fryzjerów Bohaterów przy Al. Bohaterów Września 22 . - Czeka na Was już makijażystka z zaprzyjaźnionej marki La Biosthetique, która z przyjemnością wykona Wam makijaż - piszą na stornie organizatorzy.

- Zabierzcie przyjaciółkę, mamę, siostrę albo chłopaka i wpadnijcie na wieczorny koktajl do Bohaterów! Ugościmy Was jak potrafimy najlepiej! Dodatkowo w ciągu dnia zapraszamy na konsultacje fryzjerskie i porady, chętnie odpowiemy na Wasze pytania - dodają.

Więcej o: