Bandyta, który terroryzowal pasażerów w poznańskim tramwaju to warszawski działacz skrajnej prawicy

Jak ustaliła redakcja Stop Nacjonalizmowi, bandyta, który terroryzował pasażerów poznańskiego tramwaju to prawdopodobnie warszawski działacz skrajnej prawicy. Zasłynął organizacją neonazistowskiego koncertu w stolicy, w którym wzięli udział ekstremiści z kilku krajów Europy. Jeżeli ktokolwiek jest w stanie potwierdzić tożsamość mężczyzny, redakcja Stop Nacjonalizmowi prosi o kontakt.

"Zaraz dojdziemy do władzy i będziecie, k..., wieszani. Za kitę i do góry" - tak młodego chłopaka w tramwaju linii numer 18 w Poznaniu straszyło kilku mężczyzn. Czuli się bezkarni - pisała 1 marca Gazeta Wyborcza z Poznania.

Spodobało ci się? Polub nas

Świadkami zdarzenia byli reporterzy z gazety. Słuchali "niewybrednych sugestii skierowanych do młodego chłopaka". Że "ma zdjąć gacie i pokazać napleta", bo "na pewno jest pedałem z LGBT". Chłopak odpowiadał, że nawet jeśli jest, to jego sprawa. Dostało mu się również za fryzurę - krótko ścięte włosy.

Gdy chłopak wysiadł z tramwaju, grupa mężczyzn znalazła sobie kolejny cel - dwóch innych chłopaków.

Redakcji Stop Nacjonalizmowi udało się ustalić , że "jeden z bandytów to warszawski działacz skrajnej prawicy, ps. "Tuba", na facebooku posługujący się danymi Kazimierz Kochańczyk. Pan Tuba zasłynął ostatnio organizacją neonazistowskiego koncertu w stolicy, w którym wzięli udział ekstremiści z kilku krajów Europy. Na zdjęciu widnieje z uczestniczką imprezy Agą S., w koszulce organizacji terrorystycznej Combat 18."

Jeżeli ktokolwiek jest w stanie potwierdzić tożsamość mężczyzny, redakcja Stop Nacjonalizmowi prosi o kontakt.

Jeżeli z kolei ktokolwiek byłby świadkiem zdarzenia podobnego do tego, które miało miejsce w poznańskim tramwaju, powinien od razu dzwonić pod numer alarmowy 997 lub 112.

Więcej o: