6 lutego warszawiacy zaprotestują "Przeciw Islamizacji Europy"

6 lutego odbędzie się kolejna manifestacja w Warszawie. Tym razem nie KOD. Na ulice wyjdą warszawiacy protestujący "Przeciw Islamizacji Europy". Manifestacje odbędą się równocześnie w kilkunastu stolicach Europy.

Spodobało ci się? Polub nas

- Staniemy w obronie kulturowych, chrześcijańskich korzeni Europy, upominając się o bezpieczną Europę wolnych, suwerennych narodów - piszą organizatorzy wydarzenia w Warszawie .

Będą to jak piszą organizatorzy protesty przeciw polityce imigracyjnej Unii Europejskiej, przeciw brukselskiemu centralizmowi, oraz dławiącej prawdę poprawności politycznej!Staniemy w obronie kulturowych, chrześcijańskich korzeni Europy, upominając się o bezpieczną Europę wolnych, suwerennych narodów.

Manifestacje rozpoczną się o 15:00. W Warszawie protest organizowany jest przez Ruch Narodowy i Młodzież Wszechpolską. Protestujący spotkają się na Placu Zamkowym.

Połączyliśmy siły, by wspólnie pokazać, że my - narody europejskie, nie zgadzamy się na to co, próbują nam narzucić zdegenerowane elity polityczne, które zdradziły interesy własnych narodów. Dlatego 6 lutego musisz być z nami w Warszawie! Pokażmy, że Polacy są przeciw przyjmowaniu imigrantów, że Europejczycy nie zgadzają się na islamizację Europy! Mobilizujmy się, by 6 lutego usłyszeli nas rządzący i w Warszawie i w Brukseli i we wszystkich innych europejskich stolicach - apelują.

Więcej o: