Na Towarowej powstaną domy dla uchodźców? Tablica na Woli intryguje warszawiaków

Tajemnicza tablica, którą ktoś postawił przy ulicy Towarowej i Platynowej w Warszawie z napisem "Tu powstaną domy dla uchodźców" wczoraj stała, dziś już leży. Kto odpowiada za jej postawienie?

Spodobało ci się? Polub nas

Tablica informacyjna z podpisem "Tu powstaną domy dla uchodźców" z podpisem "kochaj twojego bliźniego" ktoś postawił prawdopodobnie 20 stycznia. Zdjęcie zostało opublikowane na stronie wykop.pl .

wykop.pl/ @fstetete

Nasz reporter Michał Radkowski sprawdził, czy tablica naprawdę tam jest, ponieważ w komentarzach internautów pojawiły się opinie, że to zwykły fotomontaż.

Według oficjalnych doniesień, lokalizacje w których przybywający do Polski imigranci mieliby się zatrzymać to:

Ośrodek w Dębaku - Ośrodek Recepcyjny, Podkowa Leśna-Dębak w Otrębusach

Ośrodek w Lininie - Góra Kalwaria

Ośrodek w Warszawie -  na Targówku, ul. Księżnej Anny 24

Zespół Obsługi Cudzoziemców w Warszawie przy ul. Taborowej 33

Według oficjalnych doniesień, lokalizacje, w których przybywający do Polski imigranci mieliby się zatrzymać to bowiem: Ośrodek w Dębaku - Ośrodek Recepcyjny, Podkowa Leśna-Dębak w Otrębusach, Ośrodek w Lininie - Góra Kalwaria, Ośrodek w Warszawie -  na Targówku, ul. Księżnej Anny 24 oraz Zespół Obsługi Cudzoziemców w Warszawie przy ul. Taborowej 33.

Uchodźcy w WarszawieUchodźcy w Warszawie Michał Radkowski Michał Radkowski

Próbowaliśmy dowiedzieć się, kto jest zarządcą terenu, na którym pojawiła się tablica. Rzecznik Dzielnicy Wola poinformował nas, że to nie dzielnica odpowiada za tę działkę oraz że tablica została tam umieszczona nielegalnie.

Rzecznik Ratusza, Bartosz Milczarczyk skomentował sytuację krótko: - Dostaliśmy informację od dzielnicy, zajmujemy się sprawą.

Więcej o: