Najlepsi łyżwiarze świata zatańczą do muzyki Chopina. Zagra Włodek Pawlik, laureat nagrody Grammy

Wśród gwiazd, które wystąpią w rewii ?Kings On Ice. Tribute to Chopin? pojawi się m.in. legenda łyżwiarstwa Jewgienij Pluszczenko, wielokrotny medalista olimpijski, mistrz świata i mistrz Europy oraz Adelina Sotnikova, mistrzyni olimpijska z Soczi. Łyżwiarze zatańczą do muzyki Fryderyka Chopina, którą wykona Włodek Pawlik.

Po raz pierwszy najlepsi łyżwiarze świata opracowali program show specjalnie dla polskiej publiczności. Jego premiera odbędzie się 27 lutego na Zimowym Narodowym. W programie sportowcy zaprezentują zarówno styl sportowy jak i artystyczny. W tym programie nie zabraknie również elementów akrobatycznych.

Spodobało ci się? Polub nas

W drugiej części show łyżwiarze wystąpią do muzyki Fryderyka Chopina w wykonaniu Włodka Pawlika, zdobywcy nagrody Grammy.

- Zawsze fascynowała mnie jazda figurowa na lodzie, niezwykłe połączenie sportu z baletem i piękną muzyką, a gdy do tej konstelacji dodamy jeszcze Chopina i jazz, czuję, że może powstać coś naprawdę wyjątkowego. Uwielbiam takie wyzwania! - mówi o wydarzeniu muzyk.

Więcej o: