Chcesz zobaczyć Światełko do Nieba z pokładu awionetki? Wylicytuj lot i wspomóż WOŚP

Z wysokości 600 metrów można będzie podziwiać Warszawę w najbliższą niedzielę. Żeby znaleźć się na pokładzie awionetki, która będzie latać nad centrum miasta podczas 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, trzeba wziąć udział w licytacji. Czasu pozostało niewiele.

Spodobało ci się? Polub nas

Na lot zaprasza Maciej Margas - 22-latek, który w zeszłym roku zrealizował swoje wielkie marzenie - uzbierał pieniądze, wsiadł na pokład helikoptera i zrobił zdjęcia Warszawy z wysokości 2000 metrów. Nikt wcześniej nie pokazywał stolicy z takiej perspektywy.

Teraz jest szansa, by razem z nim wzbić się na wysokość 600 metrów i finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podziwiać z lotu ptaka. Wystarczy wziąć udział w licytacji. Trwa ona do jutra (9 stycznia) do godz. 20 na stronie Allegro . Na razie najwięcej za lot proponuje aleksandra2000, która zaoferowała 455 złotych.

  Fot. metrowarszawa.pl Fot. metrowarszawa.pl

- Zapraszam do wzięcia udziału w aukcji! Całość środków przeznaczona jest na słuszny cel - zachęca pomysłodawca Maciej Margas. Licytować można jedno wolne miejsce w czteroosobowej awionetce, która wystartuje w tę niedzielę po godz. 19 z lotniska na Bemowie. - Zobaczymy z góry takie obiekty jak Stadion Narodowy, Most Siekierkowski czy nasz warszawski skyline. Lot będzie trwał ok. godziny - zapewnia Maciek. - Punktem kulminacyjnym będzie Światełko do Nieba. O godz. 20 zobaczymy strzelające nad Pałacem Kultury fajerwerki, które także uchwycę na swoich zdjęciach.

Sprawdź, co jeszcze można wylicytować w ramach 24. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Więcej o: