Gdzie na Sylwestra Last Minute? [również ZA DARMO]

Idealna opcja dla tych, którzy na ostatnią chwilę szukają miejsca na Sylwestra, bo stwierdzili, że -10 stopni C to zdecydowanie za niska temperatura na błonia Stadionu Narodowego. Oto kilka propozycji. Również darmowych.

Spodobało ci się? Polub nas

Dostępne są też jeszcze bilety na sylwestrowe pokazy w Atlanticu . O godz. 20.30 zacznie się "Sylwester w kinie Atlantic". W programie dwa filmy przedpremierowe: "Excentrycy" oraz "Sekret w ich oczach", catering, muzyka serwowana przez DJ-a; przywitanie nowego roku lampką szampana i przed seansami zaprosimy do losowania atrakcyjnych nagród od naszych partnerów. Bilety: 150 zł ulgowy, 170 zł normalny.

W Kinie Wisła z kolei zobaczycie "Słabą płeć?" i "Moje córki krowy". Impreza rozpocznie się około godz. 21.30 i potrwa do godz. 2.30. Poza projekcjami na gości czeka rozbudowane menu (dostępna wersja wegetariańska) i toast. Bilety 150 zł.

O godz. 19.30 w PaństwoMiasto przy ul. gen. Andersa 29 zacznie się wieczór sylwestrowy "Wielki Gatsby". "Nie będzie prohibicji, nie będzie gangsterów! Będzie zabawa do białego rana, szampan i powrót do niezapomnianych lat 20." - zapowiadają organizatorzy. Wstęp za darmo.

Luźna impreza sylwestrowa bez spiny i nadęcia, bez rezerwacji i grubej kabony za wjazd - w LAB the live act bar - start o godz. 21:00. - Zadbamy o jak najlepszą atmosferę i normalne ceny alko na barze, a barmani o to aby drinki nie wyglądały jak zwykła wóda z sokiem. O północy obowiązkowa lampka szampana - zapowiadają organizatorzy.

Sylwester w Solcu w stylu 60/70s soul, funk, boogie, jump blues, freaky & exotic sounds. To na pewno będzie fajna impreza. Można dołączać w każdej chwili - wstęp 50 zł. Start o godz. 20:00.

O godz. 22:30 w Cafe Kulturalna odbędzie się NIESYLWESTER. - Sylwester jest dla wielu z nas źródłem corocznych rozczarowań. Czujemy się w obowiązku wybrać takie miejsce i rodzaj zabawy, które będą odpowiadać epitetom "szampański", "szalony" i "niezapomniany". Niestety zazwyczaj okazuje się, że ani złota kreacja, ani zestaw przekąsek, ani nawet wycieczka do innego miasta nie są w stanie zagwarantować nam, że ta noc będzie wyjątkow - piszą organizatorzy. Wstęp: 120 zł.

O godz. 21 w klubie Regeneracja przy ul. Puławskiej 61 zacznie się impreza sylwestrowa "Wpadka bez napinki". Wstęp: 15 zł.

Ostatni Sylwester w 1500m2 do wynajęcia przy Emilii Plater. - 31 grudnia zatańczymy w tych murach po raz ostatni! Jako ze okazja jest potrójna - ostatni dzień szkoły, Sylwester i pożegnanie 1500, oprawa również będzie wyjątkowa. Pamiętacie co działo się w zeszłym roku - w tym roku będzie jeszcze lepiej ! Szykujemy dla Was produkcje, jakiej jeszcze przy Emilii Plater 29 nie widzieliście - piszą organizatorzy. Wstęp: 40/50/60 zł. Start o 20:00.

Jeśli wybierzecie się na sylwestrowy clubbing, warto odwiedzić Bar Studio . - Do tańca zagramy: rock n roll, swing, proto punk, country kosmos- piszą organizatorzy. Na pewno będzie ciekawie. I nie za drogo - wstęp od 21:00 do północy 30 zł, po północy 20 zł.

Więcej o: