Na śledzika w orkiestrowym wydaniu, czyli koncert orkiestry dętej na Targu Rybnym

Dziś na Targu Rybnym na Placu Powstańców o 16:00 zagoszczą trąbki i puzony. Oprócz będzie można zjeść śledzika, napić się wina grzanego i zaopatrzyć w rybę na święta.

Jak informują organizatorzy, dziś na Targu Rybnym na Placu Powstańców Warszawy wystąpi zespół Brass Federacja - rasowy polski brass-band, złożony z instrumentalistów dętych blaszanych.

Spodobało ci się? Polub nas

- 6-osobowy zespół dęty (2 trąbki, 2 puzony, suzafon, perkusja) wykona dla nas utwory takich artystów jak Bobby Mc Ferrin, Stevie Wonder, ABBA czy Frank Sinatra. Na tym nie koniec. W atmosferze zbliżających się Świat wspólnie zjemy śledzika, napijemy się grzanego wina i zrobimy zakupy - piszą organizatorzy.

Targ rybny w WarszawieTarg rybny w Warszawie materiały prasowe materiały prasowe

Skład zespołu:

Maurycy Idzikowski, Filip Mazur - trąbki Andrzej Rękas, Tommy Dworakowski - puzony Piotr Wróbel - suzafon Sebastian Kuchczyński - perkusja

Targ Rybny w WarszawieTarg Rybny w Warszawie materiały prasowe materiały prasowe

Koncert odbędzie się w ramach Świątecznego Targu Rybnego, który potrwa do jutra. Będzie się więc można jeszcze zaopatrzyć w rybę na święta. Na targu znajdziecie owoce morza, różne ryby świeże, wędzone i marynowane, potrawy rybne i świąteczne - na miejscu i do zabrania do domu.

Wystąpi zespół BRASS FEDERACJA

- rasowy polski brass-band, złożony ze znakomitych instrumentalistów dętych

blaszanychjak informują Wystąpi zespół BRASS FEDERACJA- rasowy polski brass-band, złożony ze znakomitych instrumentalistów dętych blaszanych.

Więcej o: