Park trampolin Mokotów. Twórcy Hangaru 646 otwierają drugie miejsce na Mokotowie

Na Mokotowie, przy ulicy Domaniewskiej, powstaje ogromna arena ze ścieżkami akrobatycznymi, przeszkodami oraz różnorodnymi trampolinami. Otwarcie Hangaru 646 na Mokotowie przewidziane jest na maj 2016 roku.

Po ogromnym sukcesie otwartego pół roku temu pierwszego parku trampolin na Gocławiu, jego twórcy szykują nowy projekt.

Spodobało ci się? Polub nas

- Od początku marzyliśmy o dwóch miejscach po obydwu stronach Wisły, tak, by mogli się nimi cieszyć wszyscy warszawiacy - mówi Marcin Konefał - pomysłodawca Hangaru 646. W końcu udało nam się znaleźć idealną lokalizację, przy ulicy Domaniewskiej - na tyłach Galerii Mokotów, gdzie łatwo będzie można dojechać komunikacją miejską w tym metrem - dodaje

 

Goście, jak piszą twórcy hangaru będą mogli dalej liczyć na zabawę łączącą sport z rekreacją. Jak podkreślają, nowe miejsce będzie różnić się od hangaru na Gocławiu. - Na Mokotowie chcemy położyć większy nacisk na rekreację i zabawę, a na Gocławiu jeszcze mocnej rozwijać część sportową - dodaje Igor Konefał, brat Marcina.

Jak informują twórcy, nowa przestrzeń jest zbliżona wielkością do pierwszego hangaru, ale same trampoliny będą zajmować w niej prawie dwa razy więcej miejsca. - Budujemy ogromną arenę ze ścieżkami akrobatycznymi, przeszkodami oraz różnorodnymi trampolinami, która jest wielkości całej strefy trampolin w hangarze na Gocławiu - a to tylko połowa atrakcji! W drugiej części znajdzie się ogromna dmuchana poducha powietrzna na którą będzie można skakać z 6 stanowisk, boisko do zbijaka na trampolinach, które będzie służyć też jako strefa zajęć, kosze do koszykówki przy trampolinach, dmuchana ścieżka gimnastyczna oraz 3 profesjonalne trampoliny sportowe z pionowymi ścianami do biegania - mówią twórcy.

Park Trampolin MokotówPark Trampolin Mokotów materiały prasowe materiały prasowe

To jeszcze nie wszystko. - Chcemy by nasze miejsca cały czas ewoluowały, dlatego w czasie, w którym będzie powstawało miejsce na Mokotowie, już pod koniec stycznia na Gocławiu powstanie zupełnie nowa strefa specjalnie pod zajęcia - mówią bracia Konefał.

Więcej o: