11. urodziny Radia Aktywnego. Stacja świętuje koncertowo. Kto zagra w Hydrozagadce?

Najstarsza rozgłośnia akademicka w Warszawie skończyła 11 lat. Z tej okazji zaprasza swoich słuchaczy na koncerty. W najbliższą środę (9 grudnia) w klubie Hydrozagadka zagrają Fair Weather Friends, Maki i Chłopaki oraz zespół Keskese.

Spodobało ci się? Polub nas

Radio Aktywne to stacja założona przez studentów Politechniki Warszawskiej . Wystartowali w październiku 2004 roku i od tego czasu można ich słuchać w sieci. To najstarsza rozgłośnia akademicka w Warszawie. Przez cały dzień na antenie pojawiają się programy muzyczne i publicystyczno-informacyjne dotyczące przede wszystkim spraw studenckich.

Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Stacja świętowanie swoich 11. urodzin zaczęła już w ubiegły weekend. Na antenie można było usłyszeć specjalne pasmo o nazwie A24H - Audycja Urodzinowa Radia Aktywnego. Kolejnym punktem obchodów rocznicy powstania rozgłośni będą koncerty . Radiowcy zapraszają do klubu Hydrozagadka (ul. 11 Listopada 22) na Pradze-Północ w środę, 9 grudnia. Zagrają Fair Weather Friends, Maki i Chłopaki oraz Keskese - zespół wyłoniony w konkursie. Początek o godz. 19.45. Bilety na koncert kupicie za 10 złotych (w dniu koncertu - 15 złotych).

Więcej o: