Z okazji mikołajek w weekend dodatkowe mappingi na pałacu w Wilanowie!

Czego możemy spodziewać się w Wilanowie w mikołajki? Dodatkowych trojwymiarych pokazów na fasadzie Muzeum Pałacu Króla Jana II. Mappingi wyświetlone zostaną nie tylko w sobotę, ale i w niedzielę, o godz.: 17.30, 18.30, 19.30 i 20.30. Łazienki Królewskie z kolei przygotowały pachnące cytrusami warsztaty dla dzieci i dorosłych.

Imprezie towarzyszyć będzie także włączenie zimowego oświetlenia Oranżerii i zwiedzanie Królewskiego Ogrodu Światła.

Spodobało ci się? Polub nas

W mikołajkowym programie organizatorzy uwzględnili dodatkowe atrakcje: warsztaty kosmetyczne pt. "Wonności z toaletki królowej Marysieńki" i grę miejską "Luneta czasu i zwyczaje świąteczne w różnych krajach", która odbędzie się na Plaży Wilanów.

Magia Świąt w Starej Oranżerii - Łazienki Królewskie zapraszają na warsztaty rodzinneMagia Świąt w Starej Oranżerii - Łazienki Królewskie zapraszają na warsztaty rodzinne Fot. Paweł Czarnecki / Łazienki Królewskie Fot. Paweł Czarnecki / Łazienki Królewskie

To nie jedyne atrakcje mikołajkowe w rezydencjach królewskich. W niedzielę, o godzinie 11, w pięknych wnętrzach Starej Oranżerii Łazienek Królewskich odbędą się zajęcia, podczas których dzieci wraz z rodzicami będą wspólnie tworzyć świąteczne dekoracje z egzotycznych owoców.

Więcej o: