Lotnisko Chopina walczy o tytuł "Najlepszego lotniska na świecie"

Port lotniczy Okęcie walczy o głosy pasażerów w ogólnoświatowym plebiscycie portalu Skytrax. Oceniany jest m.in. komfort obsługi w terminalu, oznakowanie kierunków poruszania się, wybór sklepów i restauracji i dojazd na lotnisko. Pasażer może przyznać od jednej do pięciu gwiazdek, w zależności od własnej oceny lotniska.

Ranking polega na tym, że najwyżej ocenione porty zdobywają prestiżowe tytuły "Najlepszego lotniska na świecie" oraz najlepszych lotnisk w poszczególnych regionach świata. Przyznawane są także specjalne wyróżnienia. Aby zagłosować na warszawskie lotnisko, wystarczy wejść na stronę ankiety dostępną pod adresem: worldairportsurvey.com

Spodobało ci się? Polub nas

Do tej pory żadne z polskich lotnisk nie zdobyło tytułu ani wyróżnienia w rankingu Skytrax. W tym roku jednak Lotnisko Chopina zostało uznane za jedno z dziesięciu najlepszych lotnisk w Europie w głosowaniu użytkowników portalu Sleeping in Airports. Głosujący podkreślali, że po oddaniu do użytku nowej części terminala, jakość obsługi i komfort oczekiwania na lot znacznie się poprawiły.

Więcej o: