Życie policjantów i gangsterów z warszawskiego Mokotowa. Zobacz świetny zwiastun nowego "Pitbulla"

Patryk Vega w swoim najnowszym filmie "Pitbull. Nowe porządki" ukazuje życie policjantów z warszawskiego Mokotowa. Odsłania również świat gangsterów z Grupy Mokotowskiej - jednej z najsilniejszych organizacji przestępczych w Polsce. Czy drugi Pitbull nie zawiedzie fanów pierwszej części? Zobaczcie zwiastun.

Spodobalo ci sie? Polub nas

22 stycznia 2016 do kin wejdzie najnowszy film Patryka Vegi - "Pitbull. Nowe porzadki". Fani pierwszego Pitbulla juz zacieraja rece. Czy kolejna odslona kultowego filmu okaze sie rownie dobra?

Zobacz wideo

Tym razem policjanci z warszawskich komend beda probowali rozbic jedna z najsilniejszych organizacji przestepczych w Polsce. W filmie pojawia sie Boguslaw Linda. Gra tam gangstera o pseudonimie "Babcia", ktory rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy (w tej roli Piotr Stramowski).

Sceny z filmu 'Pitbull. Nowe porządki'Sceny z filmu "Pitbull. Nowe porządki" Andrzej Bołdaniuk Andrzej Boldaniuk

Gdy Majami zaczyna rozpracowywac grupe gangsterow, jego droga przecina sie z bohaterami dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje sie, ze sekcja zabojstw z Palacu Mostowskich rozpracowuje Grupe Mokotowska do tematu "Gangu obcinaczy palcow", odpowiedzialnego za serie porwan i zabojstw. Policjanci z obydwu komend zaczynaja rozumiec, ze aby rozbic organizacje przestepcza, musza ze soba wspolpracowac.

- Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz - tymi słowami z widzami wita się Bogusław Linda, który po kilku latach nieobecności wraca na wielkie ekrany. Gdzie? W najnowszym filmie Patryka Vegi 'Pitbull. Nowe porządki', kontynuacji jego kinowego debiutu i głośnego serialu- Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz - tymi słowami z widzami wita się Bogusław Linda, który po kilku latach nieobecności wraca na wielkie ekrany. Gdzie? W najnowszym filmie Patryka Vegi 'Pitbull. Nowe porządki', kontynuacji jego kinowego debiutu i głośnego serialu Fot. Andrzej Bołdaniuk / mat. prasowe Fot. Andrzej Boldaniuk / mat. prasowe

Jak podkresla Patryk Vega, film jest praktycznie w calosci oparty na prawdziwych wydarzeniach. - W filmie nie ma praktycznie zadnej wymyslonej sceny, ani zadnego wymyslonego dialogu. Wszystko jest zaczerpniete z zycia i na etapie pisania tekstu zostalo przeze mnie skompilowane w jedna opowiesc - opowiada Vega.

'Pitbull. Nowe porządki' Patryka Vegi"Pitbull. Nowe porządki" Patryka Vegi mat. pras. mat. pras.

Produkcja jest interesujaca rowniez ze wzgledu na to, ze w sposob bezkompromisowy ukazuje zycie policjantow. - "Pitbull. Nowe porzadki" jest oryginalny dlatego, ze dotyczy polskiej policji. Nie jest historia, ktora mozna wprost zaadaptowac do Stanow Zjednoczonych czy do innego kraju. Jest to rodzima opowiesc, dotyczy paradoksow, ktore rozgrywaja sie pod oknami naszych domow, na naszych ulicach - opowiada Patryk Vega.

Vega podkresla, jak bardzo policja w Polsce zmienila sie w ciagu ostatnich lat. - Policja i przestepczosc w Polsce zmienily sie tak bardzo, ze postanowilem to pokazac - mowi Vega. - Glowny bohater policyjny, ktory pracowal pod przykryciem w gangu handlarzy narkotykow, ma irokeza i jest caly wytatuowany. Dawniej tacy policjanci nie istnieli. To, co jest takze odkrywcze, to ukazanie srodowiska gangsterow. Na potrzeby scenariusza udalo mi sie wniknac w swiat przestepcow tak bardzo, ze dokumentowalem go rownie silnie, jak policje - dodaje rezyser.

Pitbull. Nowe porządkiPitbull. Nowe porządki ANDRZEJ BOŁDANIUK ANDRZEJ BOLDANIUK

Poza Boguslawem Linda i Piotrem Stromowskim zobaczymy w filmie znanego fanom "Pitbulla" Gebelsa (Andrzej Grabowski), Igora (Pawel Krolikowski) i Barszczyka (Michal Kula), a takze gwiazde serialu "Sluzby specjalne" Krzysztofa Czeczota. W postaci kobiece wcielily sie: Maja Ostaszewska, Agnieszka Dygant, Anna Mucha, Beata Kawka, znana z "Galerianek" Anna Karczmarczyk oraz Julia Pogrebinska.

"Pitbull. Nowe porzadki" wejdzie do kin 22 stycznia 2016 roku.

Więcej o: