Warszawa z lotu ptaka. Wystawa niesamowitych zdjęć Macieja Margasa

Od piątku na 35. piętrze wieżowca Warsaw Trade Tower Chłodna 51 można oglądać wystawę zdjęć fotografa Macieja Margasa. Zdjęcia są niezwykłe, ponieważ wykonane zostały z pokładu śmigłowca z wysokości 3 tys. stóp.

Spodobało ci się? Polub nas

Zapraszam Was na pierwszą wystawę moich zdjęć lotniczych

"WARSAW ON AIR" (http://warsawonair.com/), którą możecie odwiedzać od 20 listopada do 4 grudnia na 35 piętrze wieżowca Warsaw Trade Tower Chłodna 51!

Wernisaż oraz otwarcie wystawy odbędzie się 20 listopada o 19:30. BRAK MIEJSC. Ze wzgłedów organizacyjnych proszę o potwierdzenie przybycia w sobotę i niedzielę 21-22.11.2015 poprzez rejestrację - podczas tych dni będzie można się ze mną spotkać i zwiedzić wystawę :) W pozostałe dni wstęp będzie odbywał się bez rejestracji, w godzinach od 8 do 21.

"WARSAW ON AIR" to cykl dziennych oraz nocnych panoram, które wykonałem latając nad miastem śmigłowcem bez drzwi i wznosząc się nawet kilometr nad ziemią. Kolekcja fotografii przedstawia opowieść o mieście, które w niezwykłym tempie rozwija się i przeistacza w wielką metropolię. Mieście, które nie musi się już do nikogo porównywać.

Dla mnie "WARSAW ON AIR" to również historia o tym jak dzięki uporowi, ciężkiej pracy i determinacji można osiągać rzeczy, zdawałoby się, niemożliwe! Jak potężną siłą są marzenia, które sprawiają, że przełamujemy własne bariery i pokonujemy kolejne przeszkody by osiągnąć cel. Zdjęcia, które zobaczycie podczas wystawy nie powstałyby bez pomocy i wsparcia dziesiątek osób:

Coca-Cola, Enigma Systemy Ochrony Informacji, Grupy Wsparcia Marketingowego InterLeones, Canon Polska, niezastąpionej Blogusz.pl i ponad 60 ludzi, którzy wsparli mnie w zbiórce crowdfundingowej na Pomagam.pl. Z tego miejsca pragnę wszystkim serdecznie podziękować.

W trakcie lotów poza unikatowymi i jedynymi w takiej jakości fotografiami (w szczególności nocnymi) powstały również ujęcia filmowe i pierwsze tego typu video 360 - https://goo.gl/JlTReY.

O projekcie pisały największe media w kraju, zaś sam lot doczekał się nawet transmisji na żywo!

Warszawa jest większa i piękniejsza niż kiedykolwiek.

Pokażmy to światu.

Zobaczmy to sami.

- Kolekcja fotografii przedstawia opowieść o mieście, które w niezwykłym tempie rozwija się i przeistacza w wielką metropolię. Mieście, które nie musi się już do nikogo porównywać - mówi o swoim projekcie Maciej Margas, fotograf, który wykonał cykl dziennych oraz nocnych panoram Warszawy latając nad miastem śmigłowcem. I dodaje: - Dla mnie "WARSAW ON AIR" to również historia o tym jak dzięki uporowi, ciężkiej pracy i determinacji można osiągać rzeczy, zdawałoby się, niemożliwe! Jak potężną siłą są marzenia, które sprawiają, że przełamujemy własne bariery i pokonujemy kolejne przeszkody by osiągnąć cel.

ZOBACZ NOCNE ZDJĘCIA ZE ŚMIGŁOWCA

ZOBACZ DZIENNE ZDJĘCIA ZE ŚMIGŁOWCA

W trakcie lotów powstały również ujęcia filmowe i video 360. Otwarcie wystawy rozpocznie się o godz. 19.30, czynna będzie od 20 listopada do 4 grudnia (w godz. 8-21). Z autorem zdjęć będzie można się spotkać się w najbliższy weekend - w sobotę oraz niedzielę, konieczna jest rejestracja potwierdzająca przybycie.

Więcej o: