Sylwester na Stadionie Narodowym 2015. Występy gwiazd i pokaz świetlno-pirotechniczny

W tym roku 31 grudnia na błoniach Stadionu Narodowego ponownie stanie ogromna scena. Wystąpią między innymi Lemon, Grubson i Perfect. Impreza z okazji powitania nowego roku odbędzie się pod hasłem "Sylwester Narodowy".

Spodobało ci się? Polub nas

31 grudnia Warszawa zaprasza na błonia stadionu PGE Narodowego na największą otwartą imprezę roku. - Zabawa odbędzie się pod hasłem "Sylwester Narodowy". Dzięki współpracy z telewizją regionalną, to co dzieje się w stolicy zobaczą mieszkańcy innych regionów Polski - mówią organizatorzy.

Koncerty odbędą się na gigantycznej scenie o powierzchni 540 metrów kwadratowych. Impreza potrwa od 20.00, planowo ma się zakończyć o 1:30. Podczas Sylwestra na Stadionie Narodowym wystąpią polskie, jak i zagraniczne gwiazdy.

Przed północą wystąpią:

LEMON - objawienie na polskim rynku muzycznym. W ciągu dwóch lat działalności stworzył pięć przebojów, zdobył platynową płytę i przyciągnął miliony fanów w całym kraju.

GRUBSON - jedna z najważniejszych gwiazd polskiego hip-hopu.

PERFECT, zespół którego przeboje od 35 lat osiągają szczyty list przebojów, łącząc pokolenia.

Tuż po północy, po dwunastominutowym pokazie świetlno-pirotechnicznym na scenę wyjdzie król elektronicznych brzmień - DJ Paul Van Dyk.

- Ten producent i performer nominowany do nagrody Grammy, rocznie okrąża planetę 16 razy, rozkręcając imprezy dla milionów klubowiczów i festiwalowiczów. Nowy rok 2016 postanowił przywitać w Warszawie, więc możemy spodziewać się niezwykłych doznań i niezapomnianych efektów wizualno-muzycznych oraz łączeń telewizyjnych z innymi miastami w Polsce - informują organizatorzy.

Ale to nie koniec listy gwiazd, które pojawią się podczas "Sylwestra Narodowego". O tym, kto wystąpi w Warszawie organizatorzy poinformują pod koniec listopada.

Więcej o: