Lodowisko na narodowym wraca. Czego się spodziewać po trzeciej edycji?

Na płycie PGE Narodowego już 28 listopada ponownie powstanie największe lodowisko w Polsce. Czego się spodziewać w tym roku po lodowisku na Narodowym? Ponad 5 tysięcy m2 lodu, 3 lodowiska, górka lodowa i coś zupełnie nowego - tor do eisstocka, austriackiej odmiany curlingu.

Spodobało ci się? Polub nas

- W ciągu 114 dni z atrakcji lodowiska na Narodowym skorzystało pół miliona osób. To o 400 tys. więcej niż w pierwszej edycji projektu. Blisko 5 tys. mkw. lodu, górka lodowa, olbrzymia choinka, Warszawski Jarmark Świąteczny i ice bar - tak Zimowe Miasteczko wyglądało w sezonie 2-14/1-5 - chwalą się organizatorzy. Rekordowa frekwencja w trakcie drugiej edycji Zimowego Narodowego była możliwa dzięki utworzeniu na płycie Stadionu Narodowego aż trzech lodowisk.

Zimowy Narodowy na Stadionie Narodowym w WarszawieZimowy Narodowy na Stadionie Narodowym w Warszawie Sławomir Kamiński Sławomir Kamiński

Również w tym roku będzie mnóstwo atrakcji. Odwiedzający lodowisko na Narodowym będą mogli skorzystać z aktywności, które cieszyły się dużą popularnością w ubiegłym sezonie, czyli trzech lodowisk, ice baru, skate parku czy górki lodowej, z której zjeżdża się na gumowych pontonach, ale również spróbować czegoś nowego, jak choćby gry w eisstocka, austriacką odmianę curlingu.

Zimowy Narodowy na Stadionie Narodowym w WarszawieZimowy Narodowy na Stadionie Narodowym w Warszawie Sławomir Kamiński/ Agencja Wyborcza.pl Sławomir Kamiński/ Agencja Gazeta

Zimowy NarodowyZimowy Narodowy Przemek Wierzchowski/ Agencja Wyborcza.pl Przemek Wierzchowski/ Agencja Gazeta

W ramach Zimowego Narodowego ponownie odbędzie się "Warszawski Jarmark Świąteczny". Stanie przy bramie głównej nr 2, przed PGE Narodowym już 28 listopada i potrwa aż do 24 grudnia.

Więcej o: