Dinozaury na Narodowym. Międzynarodowa wystawa odwiedziła Singapur i Malezję, teraz czas na Warszawę!

Monstrualne roboty będzie można oglądać na wystawie "Dinozaury na żywo? na błoniach PGE Narodowego. Wcześniej wystawa gościła m.in. w Wiedniu, Monachium i Singapurze.

Spodobało ci się? Polub nas

Skierowanzarówno do dzieci jak i dorosłych wystawa, która powstanie na błoniach PGE Narodowego na powierzchni prawie 2 tys.m2, przybliży wszystkim odwiedzającym ponadczasowy temat. Pełne realizmu dinozaury to 40 okazów wykonanych w skali 1:1, które zaprezentowane zostaną w scenerii pradawnych lasów, przy wykorzystaniu niesamowitych efektów świetlnych

i dźwiękowych. W podróży do świata sprzed 250 milionów lat odwiedzającym towarzyszyć będą tablice informacyjne, będzie można także odbyć wycieczkę

z przewodnikiem, który oprowadzi wszystkich zainteresowanych po świecie tych fascynujących zwierząt.

Roboty-dinozaury sterowane są za pomocą najnowocześniejszej techniki, która odpowiada za mimikę oraz ruchy kończyn. To niesamowite połączenie rzeźb i szkieletów zapewni wyjątkowe przeżycia i pozwoli zwiedzającym dogłębnie poznać świat dinozaurów, wśród których zobaczą m.in. tyranozaura w starciu

z dwoma styrakozaurami czy też największego prehistorycznego gada wystawy mierzącego sześć metrów wysokości i 19 metrów długości.

Na terenie wystawy na gości czekać będzie także kawiarnia, dino-sklep, specjalny kącik dla dzieci oraz kino.

Bilety można kupić już teraz na www.dinozaurynazywo.pl , a od 6 listopada także w kasach na miejscu wystawy, tj. na błoniach PGE Narodowego przy

al. Ks. J. Poniatowskiego 1 (brama nr 1).

Przed Polską "Dinozaury na żywo" odwiedziły Czechy, Niemcy, Holandię, czterokrotnie Austrię, jak również Singapur, Chiny i dwukrotnie Malezję. Dotychczas wystawę widziało ponad 3 miliony osób.

Oglądaj na żywo relację z wystawy na Stadionie Narodowym!

Wystawa skierowana zarówno do dzieci, jak i dorosłych otwarta zostanie na błoniach PGE Narodowego na powierzchni prawie 2 tys.m.kw. Przybliży warszawiakom historię 40 dinozaurów wykonanych w skali 1:1, w tym tyranozaura w starciu z dwoma styrakozaurami i największego prehistorycznego gada wystawy mierzącego sześć metrów wysokości i 19 metrów długości. Roboty sterowane są za pomocą specjalnego urządzenia odpowiadającego za mimikę oraz ruchy kończyn dinozaurów. W czasie wystawy będzie można także odbyć wycieczkę z przewodnikiem.

Wystawa 'Dinozaury na żywo'Wystawa 'Dinozaury na żywo' materiały prasowe materiały prasowe

Na miejscu goście do dyspozycji będą mieli też kawiarnię, dino-sklep, specjalny kącik dla dzieci oraz kino. Bilety w cenie od 20 zł do 120 zł, można kupić na www.dinozaurynazywo.pl, a od 6 listopada także w kasach wystawy (błoniach PGE Narodowego przy al. Ks. J. Poniatowskiego 1, brama nr 1).

Przed Polską "Dinozaury na żywo" odwiedziły Czechy, Niemcy, Holandię, czterokrotnie Austrię, jak również Singapur, Chiny i dwukrotnie Malezję. Dotychczas wystawę widziało ponad 3 miliony osób.

Więcej o: