Cmentarz Bródnowski - jak dojechać we Wszystkich Świętych? Informacje dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej

Na Cmentarz Bródnowski najlepiej dojechać komunikacją miejską. Jeśli jednak zdecydujecie się na samochód, musicie przygotować się na zmiany w organizacji ruchu w okolicach cmentarza na Bródnie. Jak co roku ZTM uruchamia w tym dniu specjalne autobusy i tramwaje, dlatego podpowiadamy, jak 31 października i 1 listopada dojechać na Cmentarz Bródnowski w Warszawie.

Spodobało ci się? Polub nas

Dla zmotoryzowanych:

W sobotę 31 października i w niedzielę 1 listopada, w okolicach Cmentarza Bródnowskiego zamknięte dla ruchu samochodów indywidualnych będą:

- Rondo Żaba, wraz z dojazdami od ulic 11 Listopada i Starzyńskiego

-  ul. św. Wincentego - od ronda Żaba do ul. Gilarskiej

- ulice św. Odrowąża i Wysockiego - od ronda Żaba do Syrokomli

- ul. Matki Teresy z Kalkuty - od Wysockiego do Ogińskiego oraz od Chodeckiej do św. Wincentego

- Chodecka - od Matki Teresy z Kalkuty do Wyszogrodzkiej

- Smoleńska i Gościeradowska

- Kołowa - od św. Wincentego do Ossowskiego

- Borzymowska - od św. Wincentego do Gościeradowskiej.

Przy ww. ulicach nie będzie też można zaparkować auta. Parkingi zostaną wyznaczone przy ulicach: Matki Teresy z Kalkuty, Wysockiego, Żuromińskiej, Gilarskiej, Borzymowskiej, Ossowskiego, Szwedzkiej.

Cmentarz BródnowskiCmentarz Bródnowski ZTM ZTM

Dla pasażerów komunikacji miejskiej:

Na Cmentarz Bródnowski od strony ul. św. Wincentego będzie można dojechać specjalnymi liniami autobusowymi, tzw. cmentarnymi: C11 (kursuje między Cmentarzem Bródnowskim a Cmentarzem Wojskowym na Powązkach), C13 (trasa: Cmentarz Północny - Cmentarz Bródnowski), C20 (Dworzec Wschodni/Kijowska - Cmentarz Bródnowski), C25 (Plac Narutowicza - Cmentarz Bródnowski), C27 (Królewska - Cmentarz Bródnowski) i C69 (Wiatraczna - Cmentarz Bródnowski) oraz liniami 156, 160, 162, 169, 227, 500 i 512 - do skrzyżowania Handlowa/Kołowa.

BródnowskiBródnowski Fot. Adam Kozak / Agencja Wyborcza.pl Fot. Adam Kozak / AG

Do wejścia od strony ul. Odrowąża dojadą tramwaje linii C1 i C6 (trasa: Annopol - Cmentarz Wolski) oraz autobusy linii C76 (Królewska - Cmentarz Bródnowski). Natomiast do wejścia od strony ul. Chodeckiej dowiozą pasażerów autobusy linii C56 (Bródno-Podgrodzie - Cmentarz Północny-Brama Główna) oraz 114 i 126.

Więcej o: