To pierwszy taki bieg w Polsce! Kto dogoni uciekającego banana otrzyma atrakcyjne nagrody

24 października, na Polu Mokotowskim ruszy pierwsza edycja biegu Jeff's Banana Run. Zapewnimy nie tylko dobrą zabawę, ale też profesjonalną organizację wydarzenia. Skoro sezon biegowy dobiega końca, uczcijmy radość biegania wyjątkowymi strojami i pomóżmy najbardziej potrzebujących - podopiecznym Fundacji Spartanie Dzieciom - zapowiadają organizatorzy.

Spodobało ci się? Polub nas

- Wraz ze zbliżającym się końcem sezonu biegowego, pora porzucić na chwilę wszechobecną powagę biegania - mówią organizatorzy. Dlatego postanowili zorganizować nietypowy bieg. Już w sobotę 24 października po raz pierwszy w Polsce wystartuje Jeff's Banana Run, czyli bieg przebierańców. Uczestnicy wystartują o godz. 11.30, przebiegną 2,8 km i gonić będą, uciekającego przed nimi... banana. Bananem będzie znany biegacz - Mateusz Jasiński. Ktoś spróbuje go dogonić?

Banana RunBanana Run materiały prasowe materiały prasowe

Zawody tego typu z sukcesem odbywają się już na świecie  - informują organizatorzy. - Przyciągają kolorowe tłumy uczestników i radosną publiczność, dlatego chcemy, aby także Warszawa miała swoje święto nieskrępowanej radości biegania z przymrużeniem oka - dodają.

Zawody odbędą się w pełnej oprawie, na miejscu zostaną zapewnione napoje oraz jedzenie od restauracji Jeff's oraz opieka medyczna. Dochód z opłaty startowej - w całości - zasili konto Fundacji Spartanie Dzieciom

- Zawody tego typu z sukcesem odbywają się już na świecie  - informują organizatorzy. - Przyciągają kolorowe tłumy uczestników i radosną publiczność, dlatego chcemy, aby także Warszawa miała swoje święto nieskrępowanej radości biegania z przymrużeniem oka - dodają.

Zawody odbędą się w pełnej oprawie, na miejscu zostaną zapewnione napoje oraz jedzenie od restauracji Jeff's oraz opieka medyczna. Dochód z opłaty startowej - w całości - zasili konto Fundacji Spartanie Dzieciom.

Nagrodami za najlepsze przebranie i za najlepszy wynik na mecie są vouchery na zakup w sklepie newbalance.pl oraz kolacje w restauracji Jeff's.

Start biegu o 11.30 przy Restauracji Jeff's na ul. Żwirki i Wigury 32.

Więcej o: