Trwają poszukiwania szczątków samolotu w Jeziorku Kamionkowskim! Zobacz, jak pracują płetwonurkowie [RELACJA NA ŻYWO]

Jeszcze tylko dziś ekipa Marynarki Wojennej z Gdyni będzie przeszukiwać dno Jeziorka Kamionkowskiego w Parku Skaryszewskim. Nasz reporter Michał Radkowski jest tam razem z nimi! Czy nurkowie znajdą szczątki zestrzelonego podczas wojny słynnego brytyjskiego samolotu? Oglądajcie relację na żywo za pomocą aplikacji Periscope.

Spodobało ci się? Polub nas

Do Warszawy ekipa z Gdyni przyjechała w poniedziałek. Przez ostatnie trzy dni przeczesywali jezioro w poszukiwaniu szczątków zestrzelonego w sierpniu 1944 roku słynnego brytyjskiego samolotu Liberator, ale także broni i amunicji. Na razie nurkom udało się wyłowić jedynie śmieci, m.in. stare opony i ogromne puszki po farbach.

Czy ostatni dzień okaże się przełomowy? Śledźcie działania ekipy Marynarki Wojennej razem z nami za pomocą aplikacji PERISCOPE na Twitterze .

Periscope

Zobaczcie, jak pracują nurkowie, zajrzyjcie z nami do wielkich skrzyń, w których chowają swój ekwipunek, dowiedzcie się, czym jest sonar i dlaczego jest tak często wykorzystywany w pracy nurków. W każdej chwili możecie zadawać pytania naszym rozmówcom za pomocą aplikacji PERISCOPE.

Jeziorko KamionkowskieJeziorko Kamionkowskie Michał Radkowski Michał Radkowski

A już dziś na Snapchacie (metrowarszawa) i Periscope obszerna relacja z tych poszukiwań. Zapraszamy na relację na żywo znad Jeziorka Kamionkowskiego od godz. 14:30.

Snapchat serwisu  metrowarszawa.plSnapchat serwisu metrowarszawa.pl metrowarszawa.pl metrowarszawa.pl

Więcej o: