Latamy helikopterem nad centrum Warszawy. Cel - najlepsze zdjęcia z lotu ptaka [RELACJA NA ŻYWO]

Maciej Margas, 22-letni student Warszawskiej Szkoły Filmowej, właśnie wznosi się na wysokość 2000 metrów nad Warszawę! Stamtąd będzie wykonywał zdjęcia, jakich nikt wcześniej nie zrobił. Tylko u nas możesz podziwiać relację na żywo z tego niezwykłego przedsięwzięcia. Zobacz Warszawę w całkiem nowej perspektywy oraz bądź świadkiem zmagań Maćka, by wykonać zdjęcia jedyne w swoim rodzaju!

Relację z lotu Macieja Margasa nad Warszawą możecie oglądać za pomocą aplikacji PERISCOPE NA TWITTERZE . Z Maćkiem obecny jest nasz reporter - Michał Radkowski. Nie dziwcie się, że relacja kręcona jest "pionowo" - tak właśnie działa aplikacja Periscope.

I już po locie - zadajcie pytanie Maciejowi na Twitterze.

Pogoda dopisuje, widoczność jest doskonała. Nie przegapcie tych widoków!

Spodobało ci się? Polub nas

Żeby zrealizować swoje marzenie, Maciek, który zasłynął jako fotograf wykonujący zdjęcia z dachów warszawskich wieżowców, musiał zebrać aż 40 tys. złotych! Część tej kwoty pokrył jeden ze sponsorów. Resztę "dorzuciło" 66 osób. W ciągu dwóch tygodni trwania akcji crowdfundingowej wpłynęło na projekt " Warszawa z lotu ptaka " ponad 16 tys. złotych. Aby polecieć helikopterem nad prawym brzegiem Wisły, Maciek musiał również zdobyć odpowiednie pozwolenia, m.in. Urzędu Lotnictwa Cywilnego i Biura Ochrony Rządu. To również mu się udało!

Maciek 2 października odbędzie dwa loty - pierwszy rano, drugi pod wieczór. Jego głównym celem jest bowiem wykonanie zdjęć centrum Warszawy nocą. Zobaczcie zdjęcia , które są przedsmakiem tego, co już wkrótce pokaże nam Maciek.

Zdjęcia nocne Warszawy z lotu ptakaZdjęcia nocne Warszawy z lotu ptaka Maciej Margas Maciej Margas

Jaka jest trasa lotu? Maciek wyrusza z lotniska na Bemowie, na wschodzie minie Rondo Wiatraczna, na południu Most Siekierkowski. Najwięcej czasu spędzi nad centrum Warszawy, gdzie wykona zdjęcia Pl. Defilad, Pałacu Kultury, wieżowców. Na zachodzie zahaczy o Pl. Narutowicza, poleci również nad Pole Mokotowskie.

Więcej o: