Kicia Kocia powraca! Popularna klubokawiarnia otwiera się już w piątek

Zanim jednak oficjalnie otwarta zostanie kawiarnia urządzona zostanie parapetówka. - Zapraszamy na oględziny naszej nowej siedziby. Wpadnijcie, żeby skosztować rzemieślniczych piw - już nie tylko z butelek, ale także z beczek - zachęcają właściciele klubokawiarni na Grochowie.

Spodobało ci się? Polub nas

Kicia Kocia po kilkumiesięcznej przerwie rozpoczyna działalność w nowym miejscu . Popularna wśród prażan kawiarnia znajdzie się w biurowcu przy Al. Stanów Zjednoczonych 68 (róg Stockiej), zaledwie 250 metrów od poprzedniej siedziby przy ul. Garibaldiego. Będzie mogła pochwalić się całkiem sporą przestrzenią (zajmie cały parter budynku: 230 m kw, poprzednio miał prawie o połowę mniej).

W nowym miejscu znajdzie się biblioteczka sąsiedzka oraz kącik z grami, ale i też kuchnia. Posmakować będzie można wegańskich burgerów, wegetariańskich zapiekanek i ciast.

Natomiast z okazji weekendowej parapetówki przygotowane zostaną alkoholowe niespodzianki. Jedną z nich będzie limitowana seria grójecko-grochowskiego cydru Ignaców, przygotowanego specjalnie dla Kici Koci .

Oficjalne otwarcie zaplanowano w przyszłym tygodniu (9 października).

Więcej o: