Kosmici nad Wisłą? "Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałem"

23 września na profilu prywatnym Macieja Ociepki ukazały się tajemnicze zdjęcia. Ukazują grupę mężczyzn ubranych w białe kombinezony, wyciągających coś z Wisły. Kosmici? Zwłoki? A może syreny w Warszawie- nie dowierzają internauci. Jedno jest pewne - czegoś takiego jeszcze w Warszawie nie widzieliśmy.

Spodobało ci się? Polub nas

"Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałem" - pisze na swoim profilu Maciej Ociepka. 23 września w godzinach popołudniowych był świadkiem nieprawdopodobnego zdarzenia. Grupa mężczyzn ubranych w białe kombinezony, wyciągająca coś dużego z wody przywodzi na myśl słynny serial "Z Archiwum X". Z tą różnicą, że nie jest to kadr wycięty z serialu, ale scena, która wydarzyła się naprawdę. Wokół mężczyzn brak policji oraz straży miejskiej. Wszystko wydaje się odbywać w całkowitej tajemnicy.

Akcja nad WisłąAkcja nad Wisłą Maciej D. Ociepka/ Facebook.com Maciej D. Ociepka/ Facebook.com

"Kosmici?" "Zwłoki?" "Sum gigant?" "Ćwiczenia przeciwepidemiologiczne?" "Syrenka warszawska?" - dopytują w komentarzach zaniepokojeni internauci i starają się rozwikłać zagadkę.

Kosmici nad WisłąKosmici nad Wisłą Maciej D. Ociepka/ Facebook.com Maciej D. Ociepka/ Facebook.com

Kosmici nad WisłąKosmici nad Wisłą Maciej D. Ociepka/ Facebook.com Maciej D. Ociepka/ Facebook.com

Postanowiliśmy zadzwonić do ratusza, aby dowiedzieć się, czy miasto coś wie na temat tajemniczych wydarzeń nad Wisłą. Agnieszka Kłąb z biura prasowego nie miała pojęcia jednak, o czym mowa. Przesłaliśmy do niej zdjęcia z akcji. - To rzeczywiście wygląda tajemniczo - powiedziała i zapewniła, że miasto już sprawdza, o co chodzi.

Jeżeli wiecie coś na temat tajemniczego zdarzenia nad Wisłą, koniecznie przesyłajcie informacje!

Więcej o: