Ochota, Włochy, Ursus i Pruszków bez wody. Poważna awaria magistrali wodociągowej

Do uszkodzenia sieci zasilającej miasto doszło przy skrzyżowaniu alei Prymasa Tysiąclecia i Al. Jerozolimskich. Mieszkańcy zachodniej Ochoty, Włoch, Ursusa oraz Piastowa, Pruszkowa, Michałowic, Reguł i Opaczy Kolonii odczują spadek ciśnienia wody lub jej całkowity brak, szczególnie na wyższych kondygnacjach budynków.

Spodobało ci się? Polub nas

Wodociągi Warszawskie w specjalnym komunikacie poinformowały, że naprawa magistrali powinna się zakończyć się dzisiaj w godzinach wieczornych, z zastrzeżeniem, że szacowana pora usunięcia awarii będzie możliwa do podania po wykonaniu wykopu i ocenie miejsca oraz skali uszkodzenia przewodu. - Operacja jest skomplikowana ze względu na dużą średnicę przewodu oraz przebieg pozostałej podziemnej infrastruktury, dlatego termin przywrócenia prawidłowych dostaw wody z przyczyn technicznych może ulec zmianie - informuje na swojej stronie internetowej.

Naprawa magistrali potrwa do końca dnia.

Lokalizacje beczkowozów z wodą pitną:Pruszków:- ul. Emancypantek róg ul. Ramzesa- ul. Działkowa 54;Piastów:- ul. Łukasińskiego (przy AWAKU os. Ogińskiego)- ul. Piłsudskiego 56;Gmina Michałowice:- ul. Szkolna 15 (przy szkole)- ul. Mickiewicza pomiędzy ul. Spacerową a 11 ListopadaReguły:- ul. Wiejska róg ul. KrótkiejOpacz Kolonia:- ul. Centralna przy WKDWarszawa - Ursus:- ul. Skoroszewska przy ul. Chełmońskiego- ul. Wojciechowskiego 37.Lokalizacje beczkowozów z wodą pitną:

Warszawa - Ursus: - ul. Skoroszewska przy ul. Chełmońskiego- ul. Wojciechowskiego 37.

Pruszków: ul. Emancypantek róg ul. Ramzesa- ul. Działkowa 54;

Piastów: - ul. Łukasińskiego (przy AWAKU os. Ogińskiego)- ul. Piłsudskiego 56;

Gmina Michałowice:- ul. Szkolna 15 (przy szkole)- ul. Mickiewicza pomiędzy ul. Spacerową a 11 Listopada

Reguły:- ul. Wiejska róg ul. Krótkiej

Opacz Kolonia:- ul. Centralna przy WKD

Wodociągi Warszawskie w specjalnym komunikacie poinformowały, że naprawa magistrali powinna się zakończyć się dzisiaj w godzinach wieczornych, z zastrzeżeniem, że szacowana pora usunięcia awarii będzie możliwa do podania po wykonaniu wykopu i ocenie miejsca oraz skali uszkodzenia przewodu.- Operacja jest skomplikowana ze względu na dużą średnicę przewodu oraz przebieg pozostałej podziemnej infrastruktury, dlatego termin przywrócenia prawidłowych dostaw wody z przyczyn technicznych może ulec zmianie - poinformowano na stronie internetowej MPWiK.

W stolicy beczkowozy z wodą pitną pojawią się w dwóch miejscach.

Warszawa - Ursus:

- ul. Skoroszewska przy ul. Chełmońskiego

- ul. Wojciechowskiego 37.

Pruszków:

- ul. Emancypantek, róg ul. Ramzesa

- ul. Działkowa 54;

Piastów:

- ul. Łukasińskiego (przy AWAKU os. Ogińskiego)

- ul. Piłsudskiego 56;

Gmina Michałowice:

- ul. Szkolna 15 (przy szkole)

- ul. Mickiewicza pomiędzy ul. Spacerową a 11 Listopada

Reguły:

- ul. Wiejska róg ul. Krótkiej

Opacz Kolonia:

- ul. Centralna przy WKD

Więcej o: