"Warszawa jest trendy" - miasto zaprasza na bardzo imprezowy pierwszy weekend września

50-godzinny maraton kulturalny wystartuje w piątek 4 września. Do niedzielnego wieczora warszawiacy będą mogli wziąć udział w koncertach, widowiskach plenerowych, zawodach sportowych i pokazach filmowych. Na większość imprez wstęp jest wolny.

Spodobało ci się? Polub nas

To już kolejna edycja maratonu imprez w stolicy pod hasłem "Warszawa jest trendy". Od piątku (4 września) od godz. 18 do niedzieli (6 września) do godz. 20 w całym mieście odbywać się będą  setki wydarzeń kulturalnych i sportowych. Zaplanowano m.in. koncerty plenerowe, wieczorami i nocą będzie się można bawić w wybranych klubach i restauracjach oraz kinach i teatrach na koncertach, spektaklach teatralnych oraz nocnych pokazach filmowych.

"Chcesz pobić rekord Guinnessa w grze na największej planszy Monopoly? Co powiesz na niemy film w ogrodzie, z muzyką na żywo, albo spotkanie z Muminkami? A może wolisz poczuć brak grawitacji podczas przeprawy przez most tybetański? A śpiewanie piosenek w tramwaju? Podniebna kolacja?" - tak zachęca warszawiaków do wzięcia udziału w jednym z wydarzeń stołeczny ratusz, organizator "Warszawa jest trendy". Przez 50 godzin m.in. będzie można zwiedzić podziemia Pałacu Kultury i Nauki, zjeść śniadanie nad Wisłą, potańczyć w międzypokoleniowej dyskotece, wziąć udział w spacerze z przewodnikiem albo posłuchać Fryderyka Chopina na Krakowskim Przedmieściu .

Na większość imprez wstęp jest wolny. Można też skorzystać ze zniżek na Kartę Warszawiaka lub Młodego Warszawiaka.

Szczegółowy program imprez możecie znaleźć na stronie internetowej urzędu miasta .

Więcej o: