This is Warszawa. Niemcy sfilmowali stolicę. Powstał świetny film!

Warszawiacy mają kolejny powód do dumy. Po tym, jak jak popularny holenderski tygodnik "Elsevier" opublikował reportaż o tętniącej życiem Warszawie, w sieci pojawił się spot o stolicy Polski wyprodukowany przez młodych Niemców z ekipy filmowej F-Stop Productions.

Spodobało ci się? Polub nas

Na początku sierpnia Spędziłem tydzień w pięknym mieście Warszawa, stolica Polski, aby się te niesamowite filmy. Przy rezerwacji do 43 ° C, to było bardzo trudne dla mnie do przenoszenia maszyny budowlane aparatu przez cały dzień. Niemniej jednak, miałem dużo zabawy w Polsce, ludzie tam są dużo bardziej otwarte i bardziej gościnni niż w moim domu, Monachium.Wiele osób pyta mnie, co ja tam i sfilmowane z których TV stacja wracam. Głównie miałem się uśmiechnąć, bo naprawdę po prostu ktoś, kto chce pokazać ludziom wielkiego miasta. Po Powiedziałem, że zrobię film o mieście, większość ludzi odpowiedział "to, co jest tutaj, aby filmować?".

Ostatecznie, miałem dużo zabawy tam i zrobiłem wiele wspaniałych filmów. Tutaj chciałbym podziękować chłopakom z SkyConcept którzy pomogli się z wielkich powietrznych widoków Warszawy!

Autor filmu Felix Seichter w Warszawie spędził czas na początku sierpnia. Zachwycił się nie tylko widokami, ale i mieszkańcami stolicy, którzy jak mówi "są dużo bardziej otwarci i bardziej gościnni" niż ludzie w jego rodzinnych stronach, czyli w Monachium.

 

W sfilmowaniu powietrznych widoków Warszawy pomogli filmowcy z grupy SkyConcept, specjalizującym się w filmie i zdjęciach lotniczych.

Jeśli chodzi o nas bardzo podoba się nam ujęcie zabytkowej Hali Mirowskiej, przedstawionej bez szpetnej nadbudowy. Obłędnie wygląda również zachód słońca pokazany z perspektywy Wisły.

Więcej o: