Biblioteka Uniwersytecka nieczynna przez najbliższe dni

Od najbliższego piątku do środy nie będzie można przeglądać katalogu on-line, logować się na konto, zamawiać, rezerwować i przedłużać terminu zwrotu książek. Utrudnienia mają związek z migracją systemu bibliotecznego do nowej wersji oprogramowania.

Spodobało ci się? Polub nas

W czasie zamknięcia biblioteki zwroty książek będą przyjmowane jedynie przy wejściu głównym, ale ich wycofanie z konta nastąpi dopiero w środę 26 sierpnia po godz. 14. W czasie trwania migracji nie będą naliczane kary za przetrzymanie książek" - informuje

Jeśli planujecie wpaść do BUW w przyszłym tygodniu, po weekendzie zapraszamy od środy od godz. 14.

W dniach 21-26 sierpnia (piątek-środa) odbędzie się migracja naszego bibliotecznego systemu i będą drobne utrudnienia (w tym zamknięcie Biblioteki w poniedziałek i wtorek)

Ale za to w środę BUW czynny do 21

Z tego powodu biblioteka będzie zamknięta przyszłym tygodniu, w poniedziałek oraz we wtorek, a w środę otwarta zostanie o godz. 14.

W tym czasie zwroty książek będą przyjmowane jedynie przy wejściu głównym, ale ich wycofanie z konta nastąpi w środę (26 sierpnia) po godz. 14. W czasie trwania utrudnień nie będą naliczane kary za przetrzymanie książek.

Po weekendzie BUW zaprasza od środy, w godz. 14-21.

Więcej o: