W taki upał - tylko "Warszawska impreza basenowa". Zabawy wodne, koktajle, burgery i pizza od La Tomatiny

Już 21 sierpnia na terenie dawnych basenów SKRY odbędzie się basenowa impreza. W związku z tym, że upały nie odpuszczą jeszcze przez jakiś czas, polecamy wybrać się właśnie do klubu na Polu Mokotowskim, schłodzić się smacznym drinkiem lub zanurkować w basenie.

Spodobało ci się? Polub nas

- Po udanej pierwszej, lipcowej edycji wracamy do Was z kolejnym odcinkiem Pool Party po polsku. Będzie jeszcze więcej zabawek w basenie, więcej Dj-ów i tylko basenów będzie tyle samo - piszą organizatorzy imprezy w Iskrze przy Polu Mokotowskim, na terenie dawnych basenów SKRY.

W latach 70-tych, jak piszą organizatorzy, na basenach SKRY spędzano w lato całe godziny. "Wokół wtedy jeszcze dzikich, zielonych Pól Mokotowskich miało się wrażenie, że wyjechano na zasłużony odpoczynek. Ciągły tłum ludzi spragnionych ochłody w miejskich basenach przebijał dzisiejsze nieliczne kąpieliska. W kawiarni z tarasem były kiełbaski z musztardą, lody, oranżada. Ale na ówcześnie zwanym "targowisku próżności" przede wszystkim kwitła zabawa i integracja" - czytamy na stronie wydarzenia. 

W związku z tym, że lokalizacja zobowiązuje, organizatorzy zapraszają już 21.08 do klubu Iskra. - Tym razem już w mniej dzikich, ale równie zielonych Polach Mokotowskich zapraszamy do naszej zabawowej enklawy w samym środku miasta. Główną atrakcją będzie oczywiście basen, dmuchańce i zabawy wodne. Na barze czekać będą odpowiednio przygotowane, orzeźwiające lemoniady i drinki oraz idealne na gorące letnie wieczory schłodzone prosecco. Po basenowych harcach czekać będą burgery i pizze od La Tomatina i Queen Burger - informują organizatorzy.

Więcej o: