Potańcówka z Michałem Foggiem i bezpłatny pokaz w kinie. Muranów świętuje urodziny Andersa

Okazją do zabawy jest rocznica 123. urodzin generała Władysława Andersa, patrona tej znanej muranowskiej ulicy. Imprezę zwieńczy potańcówka międzypokoleniowa z Michałem Foggiem na którą można przynieść własne płyty winylowe.

Spodobało ci się? Polub nas

Impreza rozpocznie się w Kinie Muranów od specjalnego pokazu filmu "Sen o Warszawie", pierwszego pełnometrażowego filmu biograficznego o Czesławie Niemenie.

 

Później zaplanowano spacer po wielokulturowym Muranowie organizowanym przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

- W międzyczasie czasie rozpalimy grilla i przygotujemy dla gości sprzęty sportowe przed państwomiasto, Kibice Razem Warszawa Zona Muranów - mówi Łukasz Prokop ze Stacji Muranów, współorganizator wydarzenia. - Dalej z pełnymi brzuchami przejdziemy do Międzypokoleniowej Klubokawiarni Dom Kultury Śródmieście na rozmowę o Andersie i do Stacja Muranów na potańcówkę. Tam na gości czekać będzie Michał Fogg (wnuk słynnego piosenkarza - Mieczysława Fogga), który w trakcie potańcówki zagra swoje ulubione piosenki z płyt winylowych. Za adapterem będzie mógł też stanąć każdy, kto przyniesie ze sobą płyty.

Mapa przygotowana z okazji Dni Andersa 2015Mapa przygotowana z okazji Dni Andersa 2015 Dni Andersa Dni Andersa

Na wszystkie imprezy wstęp jest wolny. W czasie imprezy będzie też możliwość naprawy za pół ceny roweru.

W programie wszystko co lubimy. Zaczynamy od specjalnego pokazu filmu "Sen o Warszawie" w Kino Muranów, później zapraszamy wszystkich na spacer po wielokulturowym Muranowie Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Już w trakcie spaceru rozpalamy Grilla i wyjmujemy sprzęty sportowe przed państwomiasto, Kibice Razem Warszawa Zona Muranów. Tam też inne atrakcje spożywcze z Sklep 6win Warszawa - Stawki i Przystawki, Farm Shop Deli oraz możliwość naprawy roweru z Wygodny Rower. Z pełnymi brzuchami przejdziemy do Międzypokoleniowej Klubokawiarni Dom Kultury Śródmieście na rozmowę o Andersie i do Stacja Muranów na potańcówkę. Bierzcie swoje winyle i CD, bo oprócz Fogga zagramy też Wasze hity.

Przez cały dzień zapraszamy do Piekarni SPC, do końca miesiąca na zwiedzanie do Muzeum POLIN, zniżki w sklepie Wygodnego Roweru i Farm Shop Deli.

PROGRAM IMPREZY

Kino Muranów

godz. 11.30 - pokaz filmu "Sen o Warszawie" (wejściówki do odebrania w kasie kina)

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

W każdym z punktów Dni Andersa rozdawane będą vouchery uprawniające do zniżki na bilety do Muzeum.

Państwomiasto i Kibice Razem/Zona Muranów

godz. 15 - 19 Grill sąsiedzki / gry sportowe / muzyka / darmowy mobilny serwis "Wygodny rower" / degustacja win "6 win" / Sąsiedzki trag odzieżowy vintage z 4slow / Targi książki organizowane przez wydawnictwo Claroscuro Publishing House oraz JanKa / degustacja zdrowych koktajli "Farm Shop Deli" / stoisko Restauracji "Przystawki" / o godz. 19 występ grupy improwizacyjnej "Dwutakt"

Międzypokoleniowa Klubokawiarnia

godz. 18.30 Prelekcja o Generale Władysławie Andersie - prowadzenie Piotr Plebanek

Stacja Muranów

19:00 muzyka / taniec / zabawa / dancing pod chmurką dla wszystkich generacji / prowadzenie Michał Fogg / Warto przynieść własne winyle

Restauracja Przystawki

w sobotę i niedzielę zaprasza na specjały kuchni żydowskiej

Farm Shop Deli

wszystkie zakupy na hasło "Dni Andersa" -10%

Piekarnia SPC

specjalna oferta na hasło "Dni Andersa"

Wygodny Rower

wszystkie usługi 50% ceny / części, rowery i akcesoria -15%

Więcej o: