Kino letnie Warszawa. Co zobaczysz w sierpniu w kinie samochodowym pod Stadionem Narodowym?

Projekcje w ramach kina samochodowego pod Stadionem Narodowym odbywają się głównie w czwartki, choć są wyjątki. Przeczytajcie, jakie filmy znalazły się w repertuarze na ten miesiąc.

Spodobało ci się? Polub nas

To już drugi miesiąc pokazów filmowych w kinie samochodowym na błoniach Stadionu Narodowego. W lipcu wyświetlano tu m.in. hity filmowe takie jak "Operacja Argo", "Atlas chmur" czy "[REC]". Do tej pory kino odwiedziło już ponad 1000 samochodów i 400 osób na leżakach. A jak będzie w tym miesiącu?

W sierpniu będzie można zobaczyć m.in. kultową "Casablancę" czy horror z Willem Smithem "Jestem legendą". Poza tym w sobotę (8 sierpnia) odbędzie się maraton filmowy TVN Turbo, podczas którego organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek związanych z motoryzacją. Tego dnia główną projekcją filmową będzie "Gran Torino".

Gościnnie w projekcie weźmie udział Międzynarodowy Festiwal Watch Docs z filmem "Szlaki gringo".

Cały repertuar kina samochodowego pod Stadionem Narodowym jest wybierany przez samych gości. Wkrótce ruszy głosowanie na film zamykający tegoroczną edycję.

Kino samochodowe pod Stadionem NarodowymKino samochodowe pod Stadionem Narodowym Fot. materiały prasowe Kino samochodowe pod Stadionem Narodowym, fot. materiały prasowe

Harmonogram na sierpień:

* 6 sierpnia - "Jestem legendą",

* 8 sierpnia - maraton TVN Turbo: "Gran Torino",

* 12 sierpnia - "Casablanca",

* 20 sierpnia - Watch Docs: "Szlaki gringo", "Sen o Warszawie",

* 27 sierpnia - wielki finał (start głosowania na filmy wkrótce).

Popcorn za darmo

Filmy w sierpniu będą wyświetlane o godz. 21:15. Wjazd na teren kina samochodowego jest możliwy od godz. 19:30. Funkcjonują tu dwie strefy - parkingowa oraz leżakowa ("nie mam samochodu, to mam leżak"). W oczekiwaniu na seans goście mają do dyspozycji strefę technologiczną oraz popcorn za darmo.

Więcej informacji znajdziecie na stronie kinopodnarodowym.pl i na Facebooku .

Więcej o: