2. urodziny Żarcia na Kółkach. Chcesz zostać sędzią burgerowym? Zgłoś się!

- Lato to niekwestionowana era food trucków - jak piszą organizatorzy kolejnego Żarcia na Kółkach. Tym razem spotkanie z food truckami będzie wyjątkowe - to 2. urodziny Festiwalu. W ramach święta odbędzie się również Mistrzostwa Burgerowe. Wszystko na Błoniach Stadionu Narodowego.

Spodobało ci się? Polub nas

Historyczny pierwszy w Polsce zlot food trucków Żarcie na Kółkach miał miejsce 25.08.2013. Ten, jak zapowiadają organizatorzy, będzie wyjątkowy.

Jak zwykle pobijemy swój własny rekord i na Błonia Stadionu Narodowego zjedzie się 80 food trucków, co oznacza największy zlot jadłowozów w historii Polski - informują organizatorzy.

Ale to nie wszystko. - Po raz drugi wybierzemy Mistrza Burgerowego. Rok temu tytuł ten wraz ze złotym medalem zdobył Kill Grill Burger & Sandwich Bar, srebro trafiło do Car City Burger, a brąz do Beef'N'Roll - piszą organizatorzy.

Jak uplasują się miejsca na podium tym razem? - O tym zdecyduje 20-osobowy skład sędziowski złożony z zaproszonych przez nas dziennikarzy i blogerów oraz wyłoniony spośród pozostałych osób - informują.

Jak zostać Sędzią Burgerowym? - To proste: wyślij do nas mail na adres zarcienakolkach@gmail.com krótkie uzasadnienie, dlaczego to właśnie Ty musisz zostać Sędzią/Sędziną Burgerów. 3 najciekawsze uzasadnienia przerodzą się w możliwość zjedzenia kilkunastu burgerów przez 2 dni i poddania ich ocenie - informują organizatorzy Żarcia na Kółkach.

2. urodziny Festiwalu Food Trucków odbędzie się 29 sierpnia na Błoniach Stadionu Narodowego .

Więcej o: