Nie żyje 31-latek, który w sobotę spadł do Wisły. Policjanci wyłowili jego ciało

Martwe ciało poszukiwanego od soboty 31-latka wyłowiono z Wisły o godz. 8.30 w poniedziałek. Mężczyzna w sobotę przed koncertem AC/DC na Stadionie Narodowym spadł do rzeki z mostu Świętokrzyskiego. Policja wciąż ustala okoliczności tego zdarzenia.

Spodobało ci się? Polub nas

- Dziś o godz. 8.30 policjanci z komisariatu rzecznego wyłowili ciało poszukiwanego 31-latka ze Śląska - potwierdził serwisowi metrowarszawa.pl Bogusław Pastryk, asp. sztabowy z komisariatu rzecznego policji w Warszawie. Zwłoki znaleziono po lewej stronie Wisły poniżej mostu Śląsko-Dąbrowskiego (w stronę mostu Gdańskiego). Dzisiejsze poszukiwania prowadzili funkcjonariusze na dwóch łodziach patrolowych. Policja nie udziela na razie więcej informacji.

Mężczyzna robił selfie?

Do wypadku doszło w sobotę wieczorem, jeszcze przed koncertem grupy AC/DC na Stadionie Narodowym . Według nieoficjalnych informacji mężczyzna spadł z mostu Świętokrzyskiego do Wisły, gdy chciał zrobić sobie zdjęcie telefonem komórkowym. Tych doniesień nie chciała jednak na razie potwierdzić policja, która nadal przesłuchuje świadków.

Więcej o: