Kino letnie Warszawa. Zobacz film na dachu PROM-u Kultury Saska Kępa! [REPERTUAR]

Kina letnie powoli zaczynają się prześcigać w tym, które zaproponuje ciekawsze filmy czy bardziej atrakcyjną lokalizację. Ta na pewno jest wyjątkowa. Jeszcze w lipcu, a także w sierpniu będziecie mieli okazję zobaczyć naprawdę świetne filmy na dachu PROM-u Kultury Saska Kępa. Sprawdźcie, jakie.

Spodobało ci się? Polub nas

Jeszcze dziś w ramach  kina letni ego na dachu w PROM-ie Kultury o godzinie 20:00 odbędzie się pokaz filmu "Turyści" w reż. Ben Wheatley'a (Wielka Brytania 2012, 88 min). Film opowiada historię Tiny i jej nowego chłopaka, którzy wyruszają przyczepą kempingową w podróż po Anglii.

31 lipca pokaz horroru "Następny jesteś ty" w reż. Adama Wingarda (USA 2011, 96 min).  Gang zamaskowanych i uzbrojonych morderców napada na letnią posiadłość terroryzując jej mieszkańców.

7 sierpnia - pokaz "Obywatela roku" w reż. Hansa Pettera Molanda (Norwegia 2014, 116 min). Komedia kryminalna. Nagła śmierć syna powoduje, że kierowca pługu zostaje wplątany w narkotykowe porachunki.

14 sierpnia - "Eden" w reż. Mii Hansen-Love (Francja 2014, 131 min). Dramat muzyczny. Nostalgiczna podróż przez europejską scenę klubową lat 90. Historia młodego paryskiego DJ-a, który rozpoczyna karierę w tym samym czasie co duet Daft Punk.

Ostatni pokaz - 21 sierpnia - "Gość" w reż. Adama Wingarda (USA 2014). Thriller. Zwolniony ze służby żołnierz zaprzyjaźnia się z rodziną kolegi, który zginął na misji. Po tym, jak zostaje przyjęty do ich domu, w okolicy mają miejsce serie niewyjaśnionych morderstw.

Na wszystkie pokazy wstęp wolny. Kino na dachu rusza o godzinie 20:00.

PROM Kultury Saska Kępa

ul. Brukselska 23

Więcej o: