Co was irytuje nad Wisłą? Nadwiślańskie zgryzoty warszawiaków rozwiąże Teatr Improwizowany Hofesinka

Wisła to temat budzący wśród warszawiaków duże emocje. Z jednej kochamy ją za knajpy i atmosferę, z drugiej cierpimy z powodu braku toalet, komarów i... No właśnie. Już w środę o 21:00 na Placu Zabaw nad Wisłą będziecie mogli wykrzyczeć wszystkie swoje frustracje związane z Wisłą. Czlonkowie Teatru Improwizowanego Hofesinka sprawią, że w ciągu kilku minut zaczniecie się z nich tylko śmiać.

Spodobało ci się? Polub nas

Teatr Improwizowany Hofesinka, Klub Komediowy oraz serwis Metrowarszawa.pl zapraszają na spektakl improwizowany na Plac Zabaw próbujący rozwiązać nadwiślańskie problemy warszawiaków . Pierwsza odsłona "nadwiślańskich zgryzot" otworzyła scenę komediową na Placu Zabaw. Wtedy bohaterami wieczoru byli członkowie Teatru Improwizowanego Klancyk.

Tak jak poprzednim razem, wymyślane na poczekaniu, na oczach widzów przedstawienie Teatru Improwizowanego Hofesinka będzie próbą rozwiązania artykułowanych przez publiczność problemów, jakie warszawiacy kojarzą ze swoją ukochaną Wisłą. Czy tematem spektaklu będą komary, śmieci, brak odpowiedzialności, czy hałas - to już zależy od publiczności.

Recepty artystów trzeba będzie, co prawda, traktować z przymrużeniem oka, ale na pewno żaden temat nie zostanie wyśmiany. Każdy z mieszkańców będzie mógł przedstawić swój problem (wykrzyczeć go w odpowiednim momencie), a improwizatorzy odegrają wymyślaną na bieżąco serię scen, podczas których postarają się znaleźć rozwiązanie.

Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą środę 29 lipca o godzinie 21:00 na Placu Zabaw (stacja metra Centrum Nauki Kopernik).

Więcej o: